Поліграфія, образно кажучи, стоїть на трьох слонах. Як і в міфології, тут можна провести аналогію, що майже всі друковані процеси складаються з додрукарської підготовки, самого процесу друку і післядрукарської обробки.

Кожен з цих кроків передбачає свої знання, техніки і обладнання, що підходить для тієї чи іншої продукції. Таким чином, друк книги вимагає тривалої і ретельної підготовки до друку, обробки продукції в графічних і текстових редакторах, цілу систему офсетного або цифрового друку і значимий наступний комплекс післядрукарської обробки. Але візитки, друк на дисках або картоні не настільки складні у виконанні. Тут основним центром виконання роботи є друкарня, яка може бути самостійною ланцюжком в бізнесі і приносити відчутний дохід.

Друк візиток

Щоб відкрити свою друкарню, слід в першу чергу розглянути на що вона орієнтована і який тип продукції збирається друкувати. Для друку візиток використовується зовсім інше обладнання на відміну від друку дисків або газет. Щоб організувати процес потрібно комп’ютерна станція, програма графічна програма (наприклад, CoralDraw, в якій можна зробити як дизайн, так і спуск смуг) і цифрова друкарська машина. На відміну від звичайних листівок, візитки часто обробляються тисненням, додаванням золота або іншими ефектами, які можна додати після процесу друку.

Друк листівок і флаєрів

Листівки найменш вимогливі до друку, так як не вимагають особливих видів друку і машин, що запечатують специфічну поверхню (тамподрук, трафаретний друк та інші). Післядрукована обробка може обмежитися тільки разрезыванием аркушів великого формату.

Друкарня - складений і тонких механізм

Хороший приклад організації друку можна зустріти в друкарні Unopress, яка радує відповідною якістю. Тут є послуги шовкографії (яка інакше називається «трафаретний друк»), широкоформатного друку і великий спектр інших поліграфічних послуг.

Друк бланків і папок

Друк картонних папок вимагає іншого обладнання, ніж цифрова машина друку для тонких листівок. Це може бути машина, яка добре справляється з великою товщиною паперу, так і спеціальна машина для тамподруку або трафарету, яка допоможе нанести якісний відбиток на будь-яку поверхню і фактуру. Бланки не вимагають спеціального або дорогого обладнання. Головне, на що доведеться звернути увагу – правильна верстка бланку і документації в текстовому редакторі і підтримка всіх існуючих стандартів для цього виду друку.

Підсумок: друкарня та її потреби відштовхуються насамперед від виду продукції. Саме її специфіка та особливості впливають на вибір друкованої машини і обладнання для післядрукарської обробки. Нестандартна поверхню, картон, вигини або специфічний формат обійдуться друкарні дорожче, ніж друк флаєрів та листівок на офсетного або цифровій машині.

Редакція bestfacts.com.ua радить перш ніж відкривати свою справу, серйозно зважити всі за і проти, накопичені знання і свої можливості. І у вас все вийде.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: