Усмішка – це візитна картка людини, тому про білосніжних зубах піклуються багато. На жаль, однією відбілюючої пастою в цій справі не обійтися. Тоді на допомогу бажаючим обзавестися красивими зубами приходять стоматологічні клініки, які надають послуги з вибілювання зубів.

Можна відбілювати зуби?

Відбілювання зубів – безпечна процедура, але перед її проведенням необхідно проконсультуватися з лікарем.

По-перше, існує ряд протипоказань для відбілювання зубів, і слід переконатися, що для вас немає перешкод на шляху до «голлівудську посмішку».

По-друге, при всій своїй безпеці, відбілювання відчутно послаблює зуби. Тому після відбілювання зуби вимагають особливого догляду і відновлювальних процедур.

По-третє, запам’ятайте – пломби не вибілюються. І їх доведеться замінити, якщо ви не хочете, щоб одна пломба зіпсувала загальний вигляд вашої білосніжної посмішки.

Відбілювання зубів популярна послуга в клініках

Всього існує кілька основних способів відбілювання зубів: хімічний, світловий і лазерний. Хімічний являє собою так звані «капи», заповнені відбілюючим розчином, які необхідно носити протягом декількох годин кожен день, протягом двох тижнів. Світловий і лазерний способи займають набагато менше часу – максимум кілька годин. Ціни на відбілювання зубів можна зустріти найрізноманітніші, тому кожен бажаючий зможе вибрати відповідний спосіб.

Відбілити зуби за один день?

Як вже згадувалося вище, оптимальний по швидкості спосіб відбілювання зубів – світловий або лазерний. Перед операцією слід грунтовно зайнятися зубами – пломби, карієс, зубний камінь – все це стане перешкодою для відбілювання.

Безпосередньо при процедурі на зуби наносять розчин, заснований зазвичай на перекису водню. Різниця між світловим і лазерним відбілюванням проста – дія гелю активується або спеціальним світлом, або лазером. Але вибирати, який саме спосіб підійде вам, тільки порадившись з лікарем.

Вибирайте перевірені клініки, наприклад, клініку естетичної медицини MedClub. У цій московській клініці працюють виключно професіонали, які знають свою справу і завжди готові порадити клієнтові оптимальне рішення. На їх сайті ви можете ознайомитися з повним переліком послуг і цін.

Чим можна відбілити зуби?

Якщо говорити про непрофесійному відбілюванні зубів, існують і «домашні» способи.

Саме просте і безпечне рішення – це відбілююча паста, знайти яку можна в будь-якій аптеці. Але зловживати нею не варто, подібні пасти містять сильнодіючі абразивні речовини, що може згубно позначитися на зубах.

Можна виділити і «народні» рецепти: перекис водню, лимон з содою і навіть активоване вугілля! Але від цих експериментів краще утриматися і зробити вибір на користь професіоналів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: