Рідкісний людина не любить себе прикрашати. Чоловіки і жінки, молоді або не дуже, забезпечені або бідні – багато хто завжди намагаються якось виділитися. Для цього існують прикраси, а улюбленим матеріалом для них здавна було золото. Хтось любить рясно обвішувати себе коштовностями, а кому-то досить і ланцюжка. Але ось як вибрати ланцюжок, яка підійде саме вам?

Найкраща проба золота для ланцюжка

Проба – це цифра, яка визначає склад золота в сплаві. У Росії, Україні, Білорусії продається золото 585 проби, а це означає, що золота в ньому 58,5%. Решта – срібло і мідь. Мідь і надає золоту червонуватий відтінок. У Європі використовуються прикраси 750 проби. Золота у них побільше, міді немає взагалі, але є срібло. Тому колір вироби мають лимонний, а коштують дорожче. Золото 99,9 проби не використовується, оскільки воно дуже недовговічне, хоч і виглядає привабливо.

Якої довжини повинна бути ланцюжок

Довжину ланцюжка потрібно вибирати виходячи з віку, фасону одягу і комплекції. Молодій жінці з красивою шиєю підійде і ланцюжок достовірніше. При наявності зморшок, нехай і невеликих, не варто привертати увагу до цієї зони. У цьому випадку, коротка буде доречніше. Якщо жінка зібралася на грандіозний банкет, надівши плаття з декольте, то коротка ланцюжок просто загубиться серед такої краси. До строгого фасону довга не підійде.

Довжина ланцюжка повинна відповідати стилю одягу і комплекції

Як відомо, золоті ланцюжки на шию бувають тонкі і більш масивні, товсті. На тонку добре повісити хрестик, і це буде виглядати строго і витримано. Ланцюг з кулоном або підвіскою повинна бути масивніше. Товсті та короткі ланцюжки віддають перевагу чоловіки, щоб підкреслити ними обсяг шиї.

У великої жінки — і ланцюг буде такою ж, тоненькою і граціозною піде витончена. У будь-якому випадку, ланцюжок обов’язково повинна поєднуватися з тим, що на ній висить.

Види плетення ланцюжків

Існує величезна кількість видів плетення ланцюжків: колос, змійка, кубинське ланка і т. д. Відрізняються вони видом ланок і їх з’єднанням. Наприклад, колос – це найелементарніша плетіння, нагадує колосок пшениці. Змійка має гладку полірування, а тому не перекручується, це зручно. Мають плетіння «кубинське ланка» золоті ланцюжки досить масивні, але при цьому виглядають дуже елегантно. Вони мають ланки різних стилів.

Вибираючи ланцюжок, важливо звернути увагу на стиль плетіння

Дуже красиві плетіння фігаро і мілано. Фігаро складається з двох або трьох маленьких ланок і одного подовженого. Мілано нагадує звичайну мотузку, але з довгастими петлями.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua правильно обрана золотий ланцюжок допоможе виявити родзинку, яка є в будь-якій людині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: