Далеко не кожна сім’я може зважитися придбати за містом власний будиночок. В переїзді можна знайти чимало позитивних сторін у тому випадку, якщо будинок був обраний правильно. Спробуємо розібратися у всіх премудростях.

Заміський будинок або дача?

Багато хто вважає, що дача і заміський будинок – це одне і те ж. Однак, між двома цими поняттями існують відмінності. Не зовнішні, але, наприклад, внутрішні ознаки, місце розташування допоможуть визначити, що таке дача, а що – заміський будинок.

Приватні будинки розташовуються в населеному пункті, а дачні ділянки – в місцях, призначених для відпочинку. Якщо отримати прописку на дачі – вкрай складно, то в приватних будинках вона обов’язкова. Дачні будинки будуються зазвичай з більш легких матеріалів, енергетичні ресурси потрібні у меншій кількості, ніж, наприклад, для заміських будинків.

Яким має бути заміський будинок?

Затишок і комфорт у нас асоціюються в основному з теплом, тому важливо, щоб заміський будинок утеплений. Якщо немає можливості придбати теплогенератор або немає бажання витрачати багато електрики, то підійдуть опалювальні печі.

Огляд будинку при купівлі повинен бути ретельним: зверніть увагу на фундамент, дах, утеплення

Важливо звернути на стан будинку. Краще проводити огляд навесні, коли всі дефекти очевидні: стан фундаменту, горища та покрівлі. Можна перевірити, не скриплять дверей, легко відкриваються вікна, їх скління.

Заодно включіть всі системи в будинку: світло, електрика, опалення, воду. Все повинно працювати без зривів.

Розташування будинку

Для комфортного існування, близько заміського будинку обов’язково повинен знаходитися магазин: продуктовий і побутової, аптека, доступ до лікарні. Крім того, обов’язково пересування громадського транспорту, на випадок, якщо не немає або не буде можливості скористатися особистим автомобілем. Комфорт повинен дотримуватися абсолютно у всіх сферах.

Щоб придбати якісний будинок в котеджних селищах, можна вибрати щось із селищ Лісовий Пейзаж 1 і Лісовий Пейзаж 2. Вони були побудовані недавно і розташовані у Новій Москві. Тут є каналізаційна система, газове опалення, електрика.

Життя в котеджному селищі дозволить поєднати комфорт приватного будинку і доступні блага цивілізації

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що заміський будинок відмінно підійде для сімейного життя.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: