У наш час нікого не здивуєш ідеальним манікюром. Майстри нейл-арту в роботі використовують самі різні матеріали: тіпси, гель, акрил і біогель.

Нігті нарощують, прикрашаючи малюнками, або викладають поверх першого шару гелю бульонки, паєтки, навіть мереживо і фольгу

З УФ-лампою можна створити ідеальний манікюр

При цьому обов’язково використовується спеціальна ультрафіолетова лампа, яка буде потрібно як професіоналу, так і початківцю фахівця. Без неї просто не обійтися. Під її променями твердне гель, з якого формують нігті.

Як користуватися УФ-лампою

UV-лампа — це пристрій у вигляді коробки з отвором з одного боку і спеціальною лампою всередині. Ви кладете в неї руку або обидві (це залежить від розмірів апарату) і ультрафіолетове випромінювання висушує гель. Так як в цій процедурі задіяні тільки руки, для очей вона безпечна.

УФ-лампа проста у використанні

Нарощування легко вирішує проблему зміцнення нігтьової пластини. Для отримання хорошого результату потрібно нанести декілька шарів гелю, який твердне під сушкою. Для накладання кожного наступного шару необхідно швидке затвердіння попереднього.

Яка УФ-лампа краще?

1. Потужність. Від цього параметра залежить з якою швидкістю гель буде укріпляти гель. Для новачка в нарощуванні найкраще підійде лампа потужністю 9 Вт. Таку можна використовувати вдома. Вартість її — від 1500 рублів і вище. У продажу можна знайти і більш потужні моделі — 18 Ватт, 36 Ват, 54 Ват.

Як правильно вибрати УФ-лампу для шелаку 2. Розмір отвору. Для сушіння нігтів на обох руках існують прилади з великим отвором. Вони можуть бути оснащені роздільники для пальців, таймером і вентилятором так, як в процесі сушіння нігті можуть сильно нагріватися. Таким обладнанням користуються майстри високої кваліфікації. Коштує воно близько 20 000 рублів.

3. Кількість ламп. Для будинку цілком достатньо 1 лампи (її потужність якраз дорівнює 9 Ватам).

Якщо ви тільки вчитеся, сміливо купуйте прилад з 1 лампою

4. Наявність додаткових функцій. Найбільш зручною є наявність таймера. Природно, що це збільшує ціну. Вартість сушіння з такою функцією — від 3000 рублів.

Руки з гарним манікюром виглядають чудово

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що ультрафіолетова лампа — предмет першої необхідності для майстра з нарощування нігтів. Ми бажаємо вам гарної покупки і запрошуємо познайомитися зі статтею про самих довгих нігтях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: