Укладання підлоги – важлива частина будь-якого ремонту. Ви можете постелити паркет, укласти використовувати ламінат або лінолеум. У наш час дуже часто вдаються до плиткового покриття підлоги, зокрема кварц-вініловому.

Вінілова плитка прикрасить ваш інтер'єр

Кварц-вінілова плитка являє собою дуже міцне, але в той же час гнучке підлогове покриття, виконане з піску та черепашнику. Виріб складається з декількох пресованих шарів, армується скловолокном, має в складі невеликий відсоток ПВХ.

Плитку застосовують для обробки тераси, облицювання підлоги в клубах, барах, офісах, ванних кімнатах. Кварц-вінілове підлогове покриття допоможе облаштувати кухню, вітальню, коридор житлового приміщення. Плитка також застосовується для створення підлоги в дитячій кімнаті, адже матеріал дуже міцний і екологічно чистий.

Вінілова плитка успішно імітує камінь

Види вінілової плитки

Залежно від з’єднання виділяють плитку:

— з замками, які з’єднуються за допомогою клею;

— без замків;

— клейову (вона вже покрита клеєм з тильної сторони);

— пазову (її з’єднання схоже на ламинатное);

— замкову без застосування клею (має шипи по краях, які під час монтування виступають у вигляді замку).

Вінілова плитка буває різних кольорів

В залежності від покриття існує:

— плитка, що імітує кахель;

— плитка, схожа на ламінат (довгі дошки).

Плюси і мінуси кварц-вінілової плитки

Переваги плитки:

— пожежобезпечність (абсолютно не горить);

— вологостійкість (не вбирає вологу, тому, як і лінолеум, не псуватися при митті);

— зносостійкість і довговічність (слабо стирається, корисний термін дії – 35 років);

— безліч дизайнерських рішень;

— просто монтується.

Переваги Кварц-вінілової плитки Серед недоліків можна виділити:

— необхідність гарної попередньої підготовки підлоги (в іншому випадку буде видно нерівності і вм’ятини);

— клеїти плитку на цемент не бажано (важко буде замінити окремі фрагменти).

Як укласти кварц-вінілову плитку без замків?

1. Готують підлогу. Він не повинен мати будь-яких тріщин, нерівностей і бути вологим. Його гарненько вичищають від пилу і сміття, а потім вирівнюють спеціальною сумішшю.

2. Плитка укладається від центру, тому першим ділом майстер завдає розмітку: визначає лінію, через яку буде проходити поздовжня і поперечна укладання виробу.

3. Для 3-4 плиток на підлогу наносять спеціальну мастику, на якій і розміщують плитку стик в стик одна до іншої. Клей для вінілової плитки потрібно особливий. Підійде складу на базі акрилової дисперсії (після нанесення такого засобу слід почекати 5-10 хвилин).

Вінілову плитку можна розрізати будівельним ножем

4. Після укладання плитки, її добре притискають до підлоги. У цих цілях прибігають до прокатці валиком, як уздовж, так і в ширину.

5. Уздовж стін плитку укладають не до кінця, залишають 10 мм зазор з урахуванням коефіцієнта розширення цього виду покриття.

Укладання вінілу на засувках Технологія монтажу плитки досить проста, з нею впорається кожен новачок. Головне правильно зробити розмітку і добре приклеїти облицювальне виріб. Редакція bestfacts.com.ua рекомендує вам познайомитися зі статтею про ламінат, який часто розглядають як альтернативу вінілової плитки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: