Розсувні ворота ідеально підійдуть для того, щоб облаштувати красивий і функціональний в’їзд на територію присадибної ділянки.

Відкатні ажурні ворота

Вони досить компактні і дозволяють заощадити місце спереду і ззаду від прорізу, завдяки тому, що віконниці воріт, відкриваючись і закриваючись, переміщуються на спеціальних роликах вздовж огорожі. На відміну від класичних моделей, відкатні не вимагають взимку багато сил. Вам не доведеться розчищати від снігу простір перед воротами.

Види відкатних воріт

За типом кріплення полотна відкатні ворота можна розділити на два виду:

— Оснащені верхнім кріпленням (підвісні). Вони зручні для ангарів, складів та інших промислових об’єктів.

— Оснащені нижнім кріпленням (консольні). Це найбільш популярний вид відкатних воріт. Полотно воріт являє собою раму, обшиту профлистом або сендвіч-панелями, яка переміщується вздовж паркану допомогою змонтованої консолі з візками.

Автоматичні відкатні ворота

Види полотен воріт

Полотно розсувних воріт може бути:

— Суцільним (наприклад, з сендвіч-панелей).

Суцільні ворота надійно захистять від сторонніх очей

— Гратчастим (наприклад, з алюмінієвого профілю).

Легкі гратчасті ворота прекрасно виглядають

— Комбінованим.

Об'єднані ворота поєднують плюси суцільних і гратчастих

Особливості розсувних воріт

1. Автоматичні розсувні ворота виготовляються таким чином, що кріпильні та підтримуючі елементи в зоні отвору відсутні.

2. Використовується легке полотно, яке відрізняється стійкістю до погодних перепадів і простотою обслуговування.

3. Додаткова жорсткість конструкції розсувних воріт забезпечується за допомогою спеціальних елементів, які в значній мірі збільшують термін служби виробу.

Відкатні ворота забезпечують надійною автоматикою

4. Є можливість виконати нові ворота в тому ж стилі, що і був раніше встановлений паркан.

5. Полотно воріт зазвичай покривають складом, що захищає від агресивного впливу середовища. Відсутність зварних швів сприяє підвищеної опірності матеріалу до корозії.

6. Просвіт над воротами може бути відрегульований за допомогою роликів, які підганяють по висоті, не вдаючись до зняття електроприводу.

Огляд відкатних воріт 7. Розсувні ворота можуть забезпечуватися хвірткою або віконцем. В деяких випадках доцільно замовити хвіртку стоїть окремо, але з тих же матеріалів, що і ворота, щоб не порушити зовнішній вигляд композиції.

8. Кожен комплект воріт обладнується електроприводом, радіоприймачем і пультом дистанційного керування, що робить використання воріт ще більш зручним і комфортним. 9. Автоматичні відкатні ворота складно буде встановити самостійно. Швидше за все, вам знадобитися допомога фахівців.

Відкатні ворота своїми руками Редакції bestfacts.com.ua нагадує, що відкатні ворота можна утеплити. Ізоляційний матеріал розміщується між полотнами сендвіч-панелей, перешкоджаючи проникненню холодного повітря в приміщення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: