Відеореєстратори, безумовно, є корисними девайсами для кожного автомобіліста. Вони допомагають вирішити різні спірні ситуацію. Не раз цей прилад допомагав автомобілісту довести свою правоту в суперечці з автоінспектором. На даний момент існує величезна кількість різних відеореєстраторів, і кожен з них має свої особливості. Як же правильно зробити вибір?

Вибір відеореєстраторів дуже великий

Які відеореєстратори бувають?

Для початку давайте розберемося, які ж бувають види відеореєстраторів. На сьогоднішній день можна виділити чотири категорії: бюджетні, багатофункціональні, універсальні і професійні. Давайте розглянемо особливості кожної з них.

— Бюджетні відеореєстратори хороші тим, що їх завжди можна придбати за доступними цінами. Як правило, вони містять у собі камеру, мікрофон, карту пам’яті і кріплення, що дозволяє їм виконувати базові функції.

Як вибрати Відеореєстратор? Каже ЕКСПЕРТ — Багатофункціональні відеореєстратори крім основних компонентів містять зовнішню камеру, GPS-приймач, датчик прискорення. За це їх називають «чорними ящиками».

Чим більше функцій у відеореєстратора, тим дорожче

— Універсальні відеореєстратори не користуються такою великою популярністю, як багатофункціональні. Однак їх перевага полягає в тому, що вони виконують функції не тільки реєстратора для автомобіля, але також і звичайної відеокамери.

— Професійним вважається відеореєстратор з Full HD, декількома камерами і мікрофонами. Він володіє широким набором функцій. Але така модель обійдеться дорожче всього.

Як кріпиться відеореєстратор?

Як вже було зазначено вище, кожен автомобільний відеореєстратор має власне кріплення для установки в салоні машини. Важливо розмістити його правильно, щоб він належним чином виконував свої функції.

Зазвичай відеореєстратор кріпиться на лобове скло

Існує кілька правил установки автомобільного відеореєстратора^ — По-перше, він повинен знаходитися посередині лобового скла.

— По-друге, він повинен бути спрямований трохи нижче лінії горизонту. Таким чином, відеореєстратор фіксує і якість дороги, і те, що на ній відбувається.

— По-третє, він повинен бути надійно закріплений. Якщо автомобіль потрапляє в ДТП, важливо, щоб відеореєстратор не припиняв зйомку. Це допоможе довести свою правоту і отримати страховку КАСКО.

На що звернути увагу при покупці?

При виборі реєстратора необхідно звертати увагу на низку деталей. Важливо якість запису та оптичні прилади. Якщо ви вибираєте бюджетну модель, якість буде значно нижче. Якщо ж ви придбали відеореєстратор з FullHD, не забудьте в настройках вказати якість, так як в таких приладах є можливість його змінювати.

Тест відеореєстраторів і радар-детекторів Редакція bestfacts.com.ua рекомендує при покупці враховувати ваші особисті переваги, фінансові можливості і мета покупки? а також пропонує познайомитися зі статтею про правила вибору GPS-навігатора.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: