При необхідності зміцнити серцево-судинну систему і привести тіло у форму, рекомендують заняття на велотренажері.

Як же вибрати найбільш відповідний тренажер, на що варто звернути увагу? Давайте розбиратися.

Будинки на велотренажері можна займатися в будь-який час

В першу чергу слід врахувати розміри приміщення, де буде розташовуватися тренажер. Тільки після того, як стане ясно, що його є куди поставити, варто придивлятися до конкретної моделі.

Існує кілька видів велотренажерів:

— Вертикальний тренажер імітує їзду на справжньому велосипеді. Сидіння і педалі регулюються, що дозволяє займатися з комфортом.

-Горизонтальні моделі не мають керма, з боків знаходяться поручні і кнопки управління. Основне навантаження при цьому занятті вигляді тренажерів припадає на ноги. Це дає можливість займатися навіть тим людям, у яких проблеми зі спиною.

— Велоергометри — найдорожчі моделі, які підійдуть для відновлення після травми і щоденних тренувань. Навантаження в них створюється за допомогою електромагнітного поля, яким керує комп’ютер. Це дозволяє задати точні параметри.

Існує кілька видів велотренажерів

На що звернути увагу при виборі велотренажера?

1. Розмір. Для економії простору можна придбати складну модель чи портативний велотренажер. Він являє собою підставку без керма, але з педалями. Для повноцінної велотренування він не підійде, але цілком придатний для зміцнення м’язів після травми.

Як вибрати велотренажер для дому-2. Міцність. Важливим критерієм є і вагу людини, так як в недорогих моделей є обмеження до 100 кг. Більш висока міцність у професійних і напівпрофесійних моделей, їх цілком можна використовувати для корекції великої ваги.

3. Регулювання керма і сидіння. Це актуально, якщо використовувати техніку будуть люди різного зросту.

Чим корисний велотренажер?

Якщо знати, як правильно застосовувати велотренажер, то можна поліпшити рельєф м’язів, позбутися від жиру. Реально скоригувати не тільки стегна, сідниці і ікри, але й зміцнити м’язи спини. Тренування на велотренажері благотворно впливають на органи дихання, серцево-судинну систему, після занять на тренажері спостерігається приплив енергії і сил.

Велотренажер допоможе привести фігуру в порядок

Як і при будь-якому спортивному занятті, можна собі нашкодити, неправильно займаючись на тренажері або приступивши до вправи, маючи протипоказання. Варто відкласти тренування, якщо у вас застуда, травми кінцівок, астма, серцеві хвороби, проблеми з тиском. Що стосується неправильного використання, то під цим варто розуміти надмірні зусилля – на перших порах можна перевтомитися, отримати розтягнення зв’язок або повне виснаження організму.

Як займатися на велотренажері?

Спеціальних вимог до нього немає, але є декілька рекомендацій, які збільшують ефективність тренажера:

ВЕЛОТРЕНАЖЕР ДЛЯ ДОМУ. Навчальне відео 1. Одяг. При використанні цього тренажера для схуднення варто одягатися в спеціальну еластичну одяг, в інших випадках підійдуть обтягуючі (або хоча б нерасклешенные) спортивні штани і футболка.

2.Навантаження. Перші заняття не повинні перевищувати 20 хвилин. В день буде достатньо сісти на тренажер два рази, не більше. Важливо контролювати свій пульс і вагу, тому варто обзавестися додатковими пристосуваннями. Нормальним вважається показник у 120 ударів за хвилину.

Що краще бігова доріжка або велотренажер?

Обидва пристрої направлені на збільшення такої властивості, як витривалість людини, обидва тренажера є циклічними, і кожен тренажер дає можливість швидко скинути вагу. Велотренажер має не такі жорсткі навантаження, до того ж він не здатний імітувати реальну їзду, на відміну від доріжки, яка практично в точності відтворює реальний біг. З іншого боку, шанс отримати травму при бігу більш високий, ніж при їзді.

Редакція bestfacts.com.ua нагадує, що при виборі тренажера варто брати до уваги поради лікарів і спортивних інструкторів, так як неправильне рішення може призвести до того, що тренажер просто не буде ефективним.

ВЕЛОТРЕНАЖЕР-використовуємо для всіх груп м’язів

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: