З наближенням теплих днів, все частіше покупці заглядають у спорттовари, щоб придивитися собі двоколісного друга. Велосипед це хороший помічник, який призводить вашу фізичну форму в норму. Для початку розглянемо, які бувають велосипеди.

Типи велосипедів

Для спокійних прогулянок парками підійде міської або туристичний велосипед. Вони відрізняються колесами з великим радіусом і вузькими шинами. Це дозволяє розвивати пристойну швидкість. Посадка зручна, спина при поїздці відпочиває. Також в ньому є кілька швидкостей для того, щоб легше було долати підйоми.

Гірські велосипеди підходять для будь-якого виду місцевості, будь то шосе або бездоріжжя. Відрізняється широкими шинами і глибоким протектором. Зверніть увагу, що посадка на ньому буде як у спортсменів, руки витягнуті вперед, спина трохи зігнута. Вам може здатися спочатку це незручним. Цей велосипед обладнаний великою кількістю передач, в деяких моделях до 30.

Гірський велосипед підійде для цікавих поїздок по нерівній поверхні

Дорожні, спортивні або шосейні — це один тип велосипедів, призначений для катання по асфальту. Розвиває досить велику швидкість, має дуже малу вагу, використовується в перегонах на швидкість.

Існує ще багато видів велосипедів, серед них найнеры, складні, комбіновані і т. д. Якщо ви хочете подивитися на всі їх різноманітність, то відвідайте веломагазин RollMaster.Ru, де представлено багато моделей.

Як підібрати розмір велосипеда?

Є два основних параметри, які треба враховувати при виборі велосипеда: це відстань від землі до сидіння. Перекиньте ногу через раму, спробуйте встати. Між вами і сідлом має бути кілька сантиметрів.

Другий параметр — це відстань від сидіння до керма. Перевірте, чи зможете ви дотягнутися руками до нього, чи зручно натискати на гальмо або перемикати швидкості. Керуючись цим, ви зможете легко вибрати те, що вам потрібно.

Відмінності між чоловічими і жіночими велосипедами

Звернемо вашу увагу на те, що чоловічими і жіночими велосипедами бувають тільки міські чи туристичні. У них занижена рама, для того, щоб представницям прекрасної статі не треба було перекидати ногу через неї. Це зручно, якщо на дівчині плаття або спідниця. Також відрізняється забарвлення і більш м’який дизайн.

Редакція bestfacts.com.ua радить вам звернути увагу на цю інформацію і бажає вам приємного відпочинку з вашим новим велосипедом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: