Унітаз – пристрій, яке необхідно в кожному будинку. Згодом старий унітаз втрачає свої функціональні властивості і первісний зовнішній вигляд, і тоді постає необхідність придбання нового. Як вибрати підходящий унітаз, який буде відповідати всім вимогам якості?

Який унітаз вибрати?

Якісний унітаз повинен відповідати наступним важливим вимогам. Повноцінний змив — тут важливо звернути увагу на якість внутрішнього покриття унітазу. Воно повинне бути гладким. В іншому випадку поверхня буде швидко забруднюватися, так як вода при зливі не зможе ретельно її омивати.

Якісний бачок, який швидко і безшумно наповнюється водою. Необхідно звернути увагу на арматуру, яка йде в комплекті з самим унітазом. Вона повинна бути надійною. Краще всього вибрати продукцію перевірених виробників, так як від якості арматури залежить функціональність всього пристрою. Можна придбати унітаз з двухкнопочной арматурою (великий і малий слив), така конструкція буде коштувати трохи дорожче, однак, вона дозволить вам в майбутньому економити споживання води.

Як вибрати унітаз для дому?

Існує 2 основних варіанти розташування бачка: високе і низьке (компакт) розташування. Краще всього вибрати другий варіант. Такі унітази виглядають більш сучасно, не займають зайвого простору у вбиральні. Та й монтувати такі конструкції значно простіше.

Унітаз для будинку

Найпоширенішим матеріалом для виготовлення унітазу вважається кераміка. Такі конструкції володіють численними перевагами, зокрема, привабливим зовнішнім виглядом, рівною, гладкою поверхнею, на яку міцно лягає глазурное покриття. А ось унітази з чавуну купувати не варто. Із – за тяжкості його буде складно встановити, так і зовнішній вигляд покриття, швидше за все, збережеться ненадовго.

Як вибрати підвісний унітаз?

Підвісний унітаз – порівняно новий різновид даної конструкції. Для того щоб вибрати унітаз даного різновиду, зверніть увагу на наступне:

  1. Форма і дизайн унітазу. Тут все залежить від ваших побажань і від інтер’єру вбиральні.
  2. Розміри. Так як підвісний унітаз відрізняється деякими особливостями монтажу, коли конструкція як би висувається вперед, необхідно ретельно заміряти її, так як для маленької вбиральні така конструкція може виявитися надмірно габаритної.
  3. Матеріал. Як і у випадку зі стандартною конструкцією, краще віддати перевагу керамічним виробам. Для фурнітури найкраще підходять міцні матеріали (метал).
  4. Вибір зливної системи. Тут важливо керуватися тим, яка система комунікацій передбачена у вашому домі.

В даний час в магазинах представлений широкий асортимент даної продукції, тому вибір унітазу, який підійде саме вам, процес досить складний. Редакція bestfacts.com.ua радить не звертати увагу на один лише зовнішній вигляд, необхідно врахувати й інші нюанси.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: