Іноді холод зупиняє людей на шляху до пригод, хоча сучасні технології вже давно вирішили цю проблему. Відмінним помічником у такій ситуації буде термобілизна.

Для чого потрібно термобілизна?

Що ж воно собою являє? По-перше, необхідно розуміти, що це нижня білизна, яке ніколи не надягається поверх іншого одягу. Воно щільно прилягає до тіла, при цьому не обмежуючи людини в рухах. Виробники термобілизни намагаються при пошитті робити як можна менше швів.

Термобілизна не використовується для того, щоб зігрівати тіло, така думка є помилковою. Насправді, головне його завдання полягає у відведенні всієї вологи від тіла. Це дозволяє значно знизити ризик простудних захворювань.

Термобілизна як друга шкіра

Однак термобілизна допомагає не завжди, і найчастіше проблема не в низькій якості виробу. Це пов’язано безпосередньо з неправильним вибором. Щоб придбати необхідне термобілизна, потрібно спочатку ознайомитися з його видами і отримати загальне уявлення.

Яке буває термобілизна?

Існує кілька класифікацій, за якими можна ділити термобілизну на види. Одна з них — за призначенням. В даному випадку виділяють спортивне термобілизна, а також білизна для пасивної діяльності. При виготовленні спортивного термобілизни використовуються тільки синтетичні тканини, так як вони відрізняються більшою зносостійкістю. Крім того, вони добре відштовхують вологу, практично нічого в себе не вбираючи. Його носять як спортсмени, так і туристи.

Термобілизна розрізняють за ступенем фізичної активності

Повсякденне термобілизна, виготовляють, навпаки, з натуральних тканин, таких як бавовна або шерсть. Головна його перевага полягає в тому, що воно краще зберігає тепло. У той же час, натуральні волокна не можуть відштовхувати вологу так само добре, як і синтетика. Таке термобілизна стане відмінним вибором для повільної прогулянки, риболовлі.

Як прати термобілизна?

Щоб зберегти термобілизна для всієї сім’ї в хорошому стані, необхідно правильно за ним доглядати. Головний аспект у догляді — прання. Перш ніж прати термобілизна, уважно ознайомтеся з біркою. Першим ділом, потрібно дізнатися, чи дозволяє виробник прання взагалі. Якщо прати можна, переходьте до наступних правил.

По-перше, регулюйте температуру води, в якій буде випрана білизна. Вона не повинна бути гарячою, тільки теплою. Температура води не повинна перевищувати 30 градусів.

По-друге, ретельно підбирайте засоби для прання. Якщо у складі миючого речовини є хлор, використовувати не можна.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує прати термобілизна руками. Використовуючи пральну машину, обов’язково вибирайте щадний режим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: