Купівля меблів в квартиру або будинок – завжди дуже відповідальний захід.

Обідні столи – не є винятком. Купуючи стіл, ми повинні враховувати не тільки смакові уподобання членів сім’ї, відповідність дизайну інтер’єру, ціну, але також його спроможність зберегти простір в приміщенні.

Стіл-тумба - компактне рішення для малогабаритної квартири

Якщо ви любите мінімалізм і не переносите перевантаженість кімнати меблями, а також хочете максимально заощадити місце в квартирі – купівля столу-книжки стане ідеальним рішенням.

Чому люди вибирають столи-трансформери?

— Ці столи можна сервірувати на велику кількість людей на випадок, якщо до вас прийшли гості, або ж стати невеликим столиком з відкритою однією стільницею, який з легкістю поміститься навіть в маленькій кімнаті.

Журнальний стіл, трансформується в обідній

— Стіл-трансформер часто використовують як непомітну тумбочку, яка не обтяжує господарів своєю присутністю.

— Деякі люди замінили комп’ютерні столи столами-книжками, оскільки вони, завдяки рівній поверхні і великої кількості вільного місця, здатні розмістити на собі багато електронних пристроїв.

— Варто також зазначити, що купівля столу-книжки значно економить сімейний бюджет, оскільки його вартість доступна кожному.

Особливості столів-трансформерів

Відмінною рисою даних столів є їх конструкція. Вони складаються з двох стільниць, які за необхідності складаються в книжку.

Стіл може стати картиною

Найчастіше в центральній частині столу, до якої примикають стільниці, розміщуються полички, які ви можете використовувати для зберігання публіцистики, книг та інших необхідних вам речей. В основному, для виробництва столу використовують листи ДСП і ДВП, які, для додання їм естетичності, обробляють натуральним або штучним шпоном, а зверху покривають лаком.

Столи-трансформери значно економлять вільне місце

Такі столи підійдуть для класичного, неокласичного інтер’єрів, а також інтер’єру в стилі «модерн». Якщо ви віддаєте перевагу меблі в стилі «high-tech», виробники столів нададуть вам широкий вибір полімерних матеріалів. Полімерна меблі більш практична, довговічна, не вимагає особливого догляду за собою, а також може бути виготовлена в будь-яких формі та кольорі.

Круглий стіл-трансформер При купівлі столу особливу увагу потрібно приділити фурнітурі. Вона повинна бути якісною і здатною витримати велику вагу, щоб під час трапези у вас не обламалися стільниці під вагою страв. Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що придбаний стіл-трансформер порадує вас своєю функціональністю і простотою у використанні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: