Стельовий плінтус або карниз – це досить важлива частина декору кімнати, вибирати яку потрібно уважно і відповідально. Хороший стельовий плінтус повинен надавати стелі красивий завершений вигляд, легко монтуватися і добре вписуватися в загальний напрям дизайну кімнати.

Головними критеріями при виборі карниза для стелі є матеріал, ширина і колір карниза.

Види карнизів для стелі

Карнизи для стелі з пінопласту. Це один з найпопулярніших видів плінтусів. До основних його переваг можна віднести невелику вартість і легкість монтажу. Головними з недоліків є низька стійкість до займання, і те, що цей матеріал не стійкий до механічних пошкоджень.

Стельові карнизи з пінополістеролу. Багети з цього матеріалу більш тверді і міцні, що робить їх більш стійкими до всіляких механічним пошкодженням. Також цей матеріал більш стійкий до займання. Головним його недоліком є висока вартість, якщо порівнювати з плінтусами з пінопласту.

Стельові карнизи роблять з різних матеріалів

Стельові карнизи з натуральної деревини. Головною перевагою цього матеріалу є естетичний зовнішній вигляд – багети з дерева виглядають більш вишукано. Вони коштують ще дорожче, ніж перші два перерахованих види стельових плінтусів. Другим недоліком є більш складний процес обробки і монтажу дерев’яного багету.

Ширина карниза для стелі

На перший погляд може здатися, що ширина багета не має особливого значення, але, на практиці, це один з найважливіших критеріїв при виборі багетів. Широкий стельовий карниз добре приховує недоліки стін і стелі, згладжує кути, виглядає більш вишукано, ніж вузький стельовий плінтус.

Вибираючи ширину стельового багета потрібно враховувати висоту кімнати – чим вона вище, тим плінтус повинен бути ширше.

Який колір карниза вибрати

Колір карниза має не менше значення, ніж ширина і матеріал. Так, світлі плінтуси візуально збільшують висоту кімнати, темні, відповідно – навпаки. Важливо, щоб колір плінтуса гармоніював із загальною колірною гамою інтер’єру.

Колір стельового плінтуса впливає на сприйняття висоти стель в приміщенні

Вибір стельових плінтусів сьогодні настільки великий, що часом покупці можуть зробити вибір. Якщо ви хочете придбати дійсно якісний стельовий карниз, який ідеально впишеться в інтер’єр вашої кімнати, то вам варто відвідати магазин декору «Елемент». У ньому вашій увазі представлений широкий асортимент карнизів кращої якості і за прийнятними цінами.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує ретельно вибирати стельові карнизи, щоб вони добре доповнювали інтер’єр ремонтованих приміщень і поєднувалися з іншою обробкою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: