Покупка уживаного автомобіля схоже лотереї: занадто велика частка випадку. Але правильно визначивши мету та оцінивши свої можливості, можна придбати «залізного друга» за розумні гроші.

Яка стара іномарка краще?

Ціну визначають попит і пропозицію. При великому виборі продавців середня ціна будь-якої марки автомобіля є реальним значенням її вартості. От тільки платити доведеться за фактичний стан плюс-мінус переваги і недоліки фірми і конкретної моделі.

Ціни на старі іномарки сильно залежать від престижу конкретних марок

При однакових розмірах, пробігу та віком для «Тойоти» ви доплачуєте за японську надійність, для «БМВ» – за чудові ходові якості, для «Мерседеса» – за «крутість», для «Ауді-Фольцваген» – за дешевизну і доступність запчастин. А ось «Кіа» коштує менше за нераскрученности бренду і більш швидкої корозії кузова, «Фіат» – з-за несподівано дорогих запчастин, «китайці» – з-за низького поки якості.

Вітчизняні автомобілі з пробігом

Найбільш доступними за ціною є старі вітчизняні автомобілі. Крім вартості до їх плюсів відносяться простота обслуговування і ремонту, величезний вибір комплектуючих та запасних частин, безліч автосервісів на будь-який смак і гаманець. Вазівська класика вже не випускається, але на вторинному ринку таких пропозицій дуже багато. Більш сучасних у технічному відношенні передньопривідні моделі ВАЗ в своїй ціновій ніші, напевно, будуть оптимальним вибором для початківця водія, особливо в якості першої машини.

Стара іномарка або нова вітчизняна машина

П’ять років тому відповідь на це питання була б однозначною – тільки іномарка. Зараз ВАЗ вже не зовсім вітчизняний, ним керує і приймає стратегічні рішення японо-французький концерн «Рено–Ніссан». Якість неухильно підвищується, нові моделі «Калина» і «Гранта» майже на рівних конкурують з іномарками в своєму ціновому діапазоні.

Нові вітчизняні машини можуть конкурувати по якості з іноземними

Для вибору автомобіля визначитеся, по-перше, для чого вам потрібна машина, від цього буде залежати потрібний тип кузова та розмір, визначиться коло моделей автомобіля. По-друге, яку суму ви можете витратити на придбання, також автомобіль постійно вимагає витрат на експлуатацію та утримання. Щоб нові постійний витрати не стали непосильними, редакція bestfacts.com.ua радить вибирати більш доступні автомобілі, до яких легко дістати запчастини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: