Вибір скейтборда істотно впливає на те, наскільки приємно вам буде на ньому їздити. Тому при виборі обов’язково необхідно звертати увагу на всі важливі аспекти. З ними ми зараз і розглянемо.

Дошка для скейтборда

Насамперед необхідно звернути увагу на дошку для скейтборда. Виготовляється вона з різних матеріалів, але найбільш міцним є, безумовно, канадський клен.

Цей елемент скейтборда найчастіше ламається, тому важливо враховувати його міцність і надійність. Складається дошка з декількох шарів. Оптимальним варіантом буде дошка в 7-8 шарів клена.

Дошка для скейтборда повинна бути міцною і рівною

Скейтборд вибирається для певної людини, тому що при покупці обов’язково враховуються зріст, маса. Наприклад, для дитини ширина дошки становитиме близько 6,5 дюймів. Для дорослої людини потрібно купувати дошку від 7 до 9 дюймів. Перед тим як зробити вибір, постійте на дошці і визначте, наскільки вона зручна. При цьому довжина дошки може бути самою різною, в даному випадку все залежить від ваших особистих смаків та уподобань.

Кріплення, колеса, підшипники

Будь скейтборд вимагає додаткової фурнітури. Вона включає в себе колеса, підшипники і підвіски. Вибирати їх необхідно безпосередньо після покупки дошки.

Підвіски безпосередньо залежать від ширини деки скейтборда. Вони ні в якому разі не повинні бути ширше дошки, але в той же час, важливо, щоб підвіски підходили до краю. Тобто, ширина підвіски повинна повністю відповідати ширині дошки. Висота їх залежить від стилю катання. Більшість скейтерів вибирають підвіски середньої висоти. Такі добре підходять для катання по парку або на вулиці.

Фурнітура для скейтборда повинна бути якісною і надійною

При виборі коліс потрібно звернути увагу на їх м’якість (цей пункт прописаний на самому колесі). Найбільш придатною буде 100А.

На кріпленнях для скейтборду, як, втім, і на будь-якому іншому елементі, краще не економити. Єдине виключення – підшипники: найчастіше більш дешеві служать довше.

Де купити хороший скейтборд?

Купувати скейтборди краще всього в спеціалізованих магазинах. На даний момент існує безліч інтернет-магазинів, що пропонують скейти.

Можна також зайти в борд шоп, якщо такий є у вашому місті. Якщо ж ні, то інтернет-магазин стане найбільш підходящим варіантом.

Отже, ми розглянули основні деталі, які потрібно враховувати при виборі скейтборда. Як зазначає редакція bestfacts.com.ua все інше залежить від ваших переваг і фінансових можливостей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: