Здавалося б, немає нічого простіше, ніж купувати собі одяг, особливо знаючи свій розмір. А як же визначити свій розмір, якщо розмірні таблиці в різних країнах різняться? Та не просто в числовому еквіваленті – іноді розміри позначаються ще й буквами! Щоб підібрати собі дрібничку по фігурі, розглянемо таблиці розмірів на прикладі одягу для верху. Нехай це будуть светри!

Відповідність розмірів одягу

Найчастіше дізнатися розмірну шкалу правильно можна по країні – речового виробнику. Наприклад, існують спеціальні європейські речові стандарти, американські. В СРСР теж використовували свою відособлену розмірну таблицю, яким і зараз користуються деякі російські виробники. Але до цього питання потрібно підходити дуже обережно, оскільки більшість російських речових фабрик перейшла на європейські стандарти.

В таблиці можна подивитися, які існують розміри і в яких країнах, а також їх відповідність з вимірювання обсягів фігури.

Таблиця розмірів одягу

Як правило в примірочних будь-якого поважаючого себе магазину є таблиця відповідності розмірів або розшифровка — яке маркування відповідає загальноприйнятий розмір. Але іноді речі навіть в одного виробника можуть большемерить або, що гірше — маломерить. Краще приміряти річ, а заодно подивитися йде вам фасон чи не зовсім.

Який найменший розмір одягу?

До маленьким розмірам відносяться розміри від XS до M в міжнародній системі маркування одягу. S – «смол» (маленький по англійськи), M – «медіум», тобто середній.

Найменший розмір — XS, розшифровується, як «extrasmall» (супер маленький – англійська). буква Х вказує на максимум. Незважаючи на те, найменший розмір може бути один, з російської розмірній шкалі під цей маркер підходять чоловічі розміри 40-42 та жіночі 38-40. Вони можуть мати несуттєва відмінність в обсягах, але по-різному будуть сидіти на одному і тому ж людині. Тому підбирати одяг в такому випадку потрібно за особливостями будови тіла.

Який найбільший розмір одягу?

Всі розміри маркування L ставляться до великим розмірам і читаються як «лардж» (величезний по-англійськи). Тут кількість Х вказує на поступове збільшення розміру. Так що якщо вам, наприклад, потрібно купити светри великого розміру, і для жінок і для чоловіків підійде маркация L.

У російській таблиці розмірів великі розміри починаються: у жінок – починаючи з 46 розміру, у чоловіків – з 48 розміру.

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам приємного шопінгу і привітних продавців-консультантів, які можуть вам допомогти у виборі одягу і потрібного розміру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: