Ванна кімната – це одна з найбільш відвідуваних кімнат у будинку. Саме тому необхідно створити там приємний і затишний інтер’єр. Раковина – один з ключових елементів інтер’єру всієї кімнати і вибирати її слід, відштовхуючись від різних критеріїв.

Раковина у ванну

Звичайно ж, перше, на що звертає увагу покупець при виборі раковини – це її зовнішній вигляд. Хочеться вибрати красиву мушлю, оригінального кольору і химерної форми. На зовнішній вигляд, безсумнівно, варто звертати увагу, але не треба забувати і про те, що раковину ми купуємо не на місяць і не на рік, тому слід також дбати і про довговічності і міцності моделі, що купується.

Зверніть увагу, з якого матеріалу виготовлена раковина. Обов’язково перевірте її на наявність зовнішніх пошкоджень – ніяких сколів, тріщин, вм’ятин бути не повинно. Можете «послухати» раковину, клацнувши по ній нігтем. Для чого це робиться? Якщо раковина без видимих та невидимих ушкоджень, звук буде чистий і дзвінкий, якщо глухий – краще не ризикувати, купуючи такий товар.

Тумба під раковину у ванну

Не всі встановлюють у ванній тумбу, воліючи їй навісну раковину. Але останнім часом особливо велику популярність придбали накладні раковини для ванної, виглядають як чаша, встановлена на тумбу. Вибираючи таку модель, без шафки не обійтися.

Гарно обставлена ванна кімната

Вибирати його слід, враховуючи той факт, що ванна кімната – це приміщення з підвищеною вологістю. Більшість матеріалів дуже капризно ставляться до подібних умов. Наприклад, про дерево необхідно дбати з особливою ретельністю, покривши його спеціальними розчинами – водовідштовхувальними і захисними.

Також можна виготовити тумбу для ванної на замовлення, тоді можна домовитися з майстром про виготовлення тумби без задньої стінки, що ще більше захистить її від попадання вологи і, як наслідок, гниття, розбухання і тресканія.

Ще один варіант – раковина з підвісною тумбою. Це раковина, яка вішається на стіну, а внизу до неї вже прикріплена маленька акуратна тумбочка. У цьому варіанті також є свої плюси – тумба ідеально підходить за розміром, стилю і матеріалу. Така тумбочка добре підійде для зберігання ванних рушників і інших приналежностей.

Дзеркало над раковиною у ванну

Як і без тумби, раковина не може обійтися без дзеркала. Підбирати його розмір і форму необхідно виходячи тільки з ваших особистих побажань. Дзеркала на сьогоднішній день виготовляються найдивовижніших форм, а розмір можна вибрати хоч на всю стіну.

Якщо говорити про функціональність, можна придбати дзеркало вже з прикріпленими до нього поличками, це дуже зручно, так як їх не доведеться монтувати окремо.

Редакція bestfacts.com.ua бажає, щоб ваш ремонт пройшов швидко, і вам вдалося поєднати красу і функціональність меблів особливо у ванній кімнаті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: