Принтер давно став незамінною річчю, якщо справа стосується роздруківки. Він знадобиться не лише для роботи в професійному салоні фотографій, але і в домашніх умовах. Використання принтера економічно вигідно і зручно.

Як вибрати принтер для дому?

На сучасному ринку модернізованої техніки представлено безліч моделей принтерів. Не багато розбираються в технічних характеристиках друкарського пристрою, які вказують фірми-виробники. Серед цих параметрів виділяють швидкість друку, максимальна роздільна здатність і принцип роботи.

Формат друку – один з критеріїв вибору, тому перед покупкою слід визначитися з цим параметром. Якщо принтер підтримує велику кількість печатки, то він буде коштувати дорожче. Висока роздільна здатність друку дозволяє робити якісні фотографії з точним відтворенням найменших деталей. Для цього підійде модель, що має дозвіл 4800 на 1200.

Швидкість друку важлива в тому випадку, якщо споживачеві необхідно займатися друком великих обсягів фотографій. В інших випадках цей параметр не має великої важливості.

Який же вибрати принтер?

Друк фотографій стає максимально зручною, якщо принтер вбудований спеціальний дисплей для перегляду і вибору зображень. Вбудований датчик паперів здійснює автоматичне регулювання витрати чорнила.

Який вибрати принтер для друку фотографій?

Для періодичної роздруківки особистих документів недоцільно купувати дорогу модель з безліччю функцій. Підійде недорога модель струйного принтера з чотириколірної печаткою.

Для друку великої кількості документів у чорно-білому кольорі відмінно підійде лазерний принтер з чорно-білим друком.

Якщо користувач хоче друкувати особисті фотографії, тоді йому знадобиться фотопринтер. Для друку великої кількості кольорових фотографій і різних документів краще купувати фотопринтер з функцією безперервної подачі чорнила.

Як вибрати фотопапір для принтера?

Незалежно від моделі та параметрів принтера, папір грає ключову роль в створенні якісних фотографій. Чим вище її щільність, тим краще вийдуть знімки. Враховується і склад паперу, який поділяє її на два типи – оригінальну і універсальну.

Універсальна папір має невисоку якість, що робить фотографії на її основі недовговічними.

Покриття паперу буває глянцевим, напівглянсовим і матовим. Глянець забезпечує яскравість і насиченість кольору. Також зображення з глянцем не піддаються сильному впливу вологи. Матова поверхня створює ідеальний малюнок, на якому чітко відображає всі елементи. На матовій поверхні дрібні дефекти і подряпини згладжуються.

Що стосується розміру паперу, то редакція радить купувати аркуші формату А6, які є найпопулярнішими для друку фотографій. Папір формату А3 використовується для створення художніх фотознімків.

Редакція bestfacts.com.ua радить ретельно підходити до вибору пристрою, і в першу чергу визначитися, для яких цілей вам потрібен принтер.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: