Сучасні пральні машини здатні швидко і ефективно вивести плями будь-якого походження. Сьогодні ринок побутової техніки представляє безліч моделей пральних машин.

Спробуємо розібратися в чому їх відмінності, а також на які слід звернути увагу при виборі даної побутової техніки.

Складно обійтися без пральної машини

Види пральних машин

Існує два види пральних машин, які відрізняються завантаженням речей в барабан:

Фронтальний. Найбільш популярні моделі, які мають кругле віконце, розташоване посередині дверцята для завантаження білизни і стеженням за процесом прання.

Вертикальний. У даних моделях завантаження білизни здійснюється користувачем через верхню кришку техніки, яку можна відкрити в процесі прання.

Вбудована пральна машина може стати вдалим рішенням

Особливості фронтальних пральної машини

До плюсів цієї техніки можна віднести:

— більш низьку вартість;

— можливість контролювати процес прання через віконце;

— можливість одночасно завантажити велику вагу білизни;

— можливість розмістити техніку під стільницю;

— естетичний зовнішній вигляд, який підходить під будь-який дизайн кухні або ванною.

Плюси вертикальної завантаження! Мінуси фронтальних машин:

— для завантаження і вивантаження білизни доводиться нахилятися;

— для дверцят, яка відкривається на 180° необхідний простір.

Особливості вертикальних машин

До переваг можна віднести:

— можливість додавання білизни в процесі стрики;

— невелику ширину побутової техніки, завдяки чому можна встановити її навіть в коридорі;

— більш високу надійність, оскільки машини з фронтальним завантаженням мають всього одну вісь для кріплення барабана, а у машин з вертикальним завантаженням таких осей дві. — зручність в експлуатації (не треба нахилятися під час прання).

Мінуси вертикального виду пральної машини:

— верхню частину можна використовувати як полицю;

— моделі, аналогічні за технічними характеристиками з фронтальними моделями дорожче приблизно на 25%;

— невеликий вибір моделей.

Як вибрати пральну машину?

Місткість барабана пральної машини

Важливий критерій вибору пральної машини — місткість барабана. Сьогодні є можливість придбати моделі з об’ємом завантаження білизни 3-10 кг. Побутовий прилад з барабаном маленького обсягу нераціонально використовувати у великій родині, так як доведеться завантажувати білизну неодноразово, що неекономно.

Пральну машину з великою місткістю можна рідше запускати, що дозволяє економити воду і електроенергію. Слід враховувати, що при завантаженні під зав’язку техніка прослужить значно довше, тому для невеликої сім’ї краще зупинити вибір на моделі з об’ємом завантаження близько 3-5 кг

Обсяг пральної машини вибирають в залежності від розміру сім'ї

Ступінь віджиму пральних машин

Швидкість віджиму будь пральної машини залежить від кількості обертів її барабана. Для різних тканин треба використовувати різну швидкість: для синтетичних, хлопчатых виробів та джинс встановлюють позначку 1000 оборотів, для прання делікатних тканин — 400 оборотів, а для прання халатів і махрових рушників — 1500.

За стандартами є 7 класів віджиму білизни: від A до G. Найбільш висока швидкість обертання барабана — клас А (на пральних машинах є наклейка з цією інформацією). Зручно, коли функція виставляється автоматично в залежності від типу тканини білизни. При цьому повинна бути можливість відключити віджим прання делікатних, ніжних тканин.

Як вибрати пральну машину LG? (порівняння 96 і A8)

Додаткові поради

1. Багато звертають увагу на назву фірми-виробника. Гучне ім’я стає додатковим аргументом на користь покупки, але тут набагато важливіше знати, де здійснюється складання. Європейська цінується звичайно вище, але більшість товарів, як відомо, робиться в Китаї. І це теж непогано. А ось зібрані в маловідомих азіатських країнах зразки, краще обійти стороною і не ризикувати.

2. Стандартні режими прання в різних моделях пральних машин приблизно однакові:

— делікатне прання;

— прання змішаного білизни;

— еко-прання;

— експрес-прання;

— прання бавовни;

— прання вовняних речей.

У пральній машині можна прати не тільки делікатні речі

Функціонал сучасних моделей може бути розширений:

— Парогенератор. Дозволяє не прати одяг, а трохи освіжити її і продезінфікувати допомогою подачі пари. Більшість речей після обробки парою не вимагають прасування.

— Легка прасування. Зменшує кількість складок за рахунок використання активної балансування з певним укладанням білизни в барабан при пранні.

— Темні речі. Відрізняється помірним навантаженням на барабан для захисту темних тканин від вицвітання.

У маленькій квартирі можна встановити пральну машину під раковину

— Функція сушки. Пральні машини крім прання сушить білизну додатково в барабані.

— Балансування білизни в процесі віджимання або захист від вібрації. Побутова техніка рівномірно розподіляє білизна всередині барабана, і тільки після цього включається віджимання. Завдяки цій функції пристрій прослужить значно довше.

— Сигналізація про несправності. Пральна машина у разі поломки або в екстреній ситуації виводить на дисплей певний значок. Якщо дисплей відсутній, тривожні сигнали подають спеціальні індикатори на світлодіодах.

Не так важливо пристрій пральної машини, якщо працює без поломок

Не слід поспішати купувати пральну машину, холодильник, кухонну плиту та іншу побутову техніку в першому магазині. Спочатку рекомендується провести моніторинг цін, вивчити відгуки покупців. Треба враховувати вартість машини, ціну доставки, а також підключення та встановлення побутової техніки.

Профілактика для пральної машини Редакція bestfacts.com.ua рекомендує зупинити вибір на пральній машині відомого виробника, який гарантує якість виробленої продукції.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: