Плитка – кращий обробний матеріал для ванної кімнати. Їй немає рівних по поєднанню функціональних властивостей і естетичного зовнішнього вигляду.

Незважаючи на те, що ванна кімната – це зазвичай саме маленьке приміщення в будинку, її ремонт може стати найбільш трудомістким і дорогим. Причиною тому – укладання плитки, а якщо врахувати, що в 90% випадків потрібно збивати старий кахель, то стає зрозуміло, наскільки важливо максимально точно розуміти, якою ви хочете бачити ванну кімнату, щоб в процесі ремонту не виникло накладок.

Поєднання кольорів кахлю у ванній

Є кілька класичних варіантів комбінації кольорів для плитки. Самі кольори ви можете вибрати які завгодно, головне – правильно їх вкласти, щоб ваша ванна радувала око.

кахлю у ванній краще вибрати блідий і спокійний

  Горизонтальний розклад «світлий верх, темний низ». Наприклад, метр від підлоги викладений коричневою плиткою, решта простір бежевою, комбінація відтінків залежить від ваших уподобань. Між двома контрастними кольорами в такому розкладі потрібно прокласти бордюр – смужку з вузькою плитки. Вертикальний розклад. Оригінальна комбінація, коли вертикальна смуга яскравого контрастного кахлю виділяє яку-небудь зону. Укладання по діагоналі допоможе викласти будь-які візерунки з кахлю різних кольорів.

  Розміри кахлю для ванної

  Чим менше плитка, тим краще вона приховує нерівності стін і більше варіантів з гарним декором. Ніж плитка більше, тим менше швів утворюється, тим краще вона захищає стіни від вологи, тим менше часу і сил забере затирка для плитки. Класифікація розмірів:

  • мозаїчна;
  • мала (6х6 см і більше);
  • середня (20х20 см та більше);
  • велика (від 25х40 см).

  Мозаїка завжди виглядає стильно і вишукано, але чим менше розмір плитки, тим більш дорогою і трудомісткою є її укладання. Тому зазвичай мозаїку і малу плитку використовують як вставки, декору; для невеликих приміщень використовують кахель середнього розміру, а для просторих ванн беруть велику плитку.

  Сорти керамічної плитки

  Сорт плитки можна визначити по маркіровці на упаковці. Значки і символи розкажуть про якість плитки і її призначення:

  • ступня на чорному фоні означає, що перед вами підлогова плитка;
  • долоня — кахель для стін;
  • нога на заштрихованому полі – підвищена зносостійкість плитки;
  • сніжинка – морозостійкість;
  • вогонь і цифри говорять, скільки разів плитка обпікалася;
  • АА – висока стійкість кахлю до хімічного впливу (це актуально для ванної кімнати); з кожною буквою стійкість плитки зменшується – АВ, АС і т. д.
  • римські цифри від I до IV показують пористість плитки; для ванної потрібен низькопористий кахель, оптимальний варіант – клас III.

  При вибір плитки для ванної необхідно звернути увагу на її якість і водостійкість

  Склад керамічної плитки компанії vagonplitki.ru володіє всіма сортами кахлю. Також фірма пропонує широкий асортимент кольорів і розмірів плитки з варіантами її укладання. А при покупці від 200 кв. м. кахлю доставка буде безкоштовною.

  На думку редакції bestfacts.com.ua до купівлі кахлю для ванної треба поставитися відповідально та вибирати тільки якісні матеріали.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: