При виборі і замовленні пластикових вікон слід пам’ятати, що на його вартість крім розміру та площі скління впливає також тип конкретного вікна: воно може бути глухим або відкривається, поворотно-відкидним, двостулковим або многостворчатым.

Але навіть якщо ви виміряли ваш віконний проріз і вибрали спосіб відкривання вікна, при замовленні вам вкажуть тільки приблизну ціну. Остаточні ціни на пластикові вікна ви дізнаєтеся тільки після виміру віконного отвору професійним замірником. Також вартість у великій мірі залежить від профілю, типу виробництва, застосовуваної фурнітури, а також від якості монтажу. Існують підприємства, які дають на свої вікна гарантію понад 40 років. Але приготуйтеся до того, що і ціна буде відповідною.

Пластикові вікна зберігають тепло

 1. Гідна компанія буде не тільки виробляти пластикові вікна, але і надавати послуги з їх монтажу. Більше того, так як правильна установка багато в чому визначає термін служби вікна, при замовленні послуги монтажу гарантія на вікна буде набагато більше, ніж якщо б ви довірили монтаж стороннім підрядникам. Також ви зможете заощадити багато часу, тому що саме виробник найкраще знайомий з особливостями монтажу своїх вікон, і зможе виконати його в найкоротші терміни, зазвичай протягом всього одного дня.
 2. При виборі матеріалу профілю потрібно врахувати призначення встановлюються вікон. Якщо потрібно просто захистити, наприклад, балкон від негоди і вуличного шуму, то краще алюмінієвий профіль з одинарним склом товщиною не менше п’яти міліметрів. Але у такого профілю недостатня теплоізоляція, тому він більше підходить для неопалюваних приміщень. Для скління житлових приміщень кращим вибором станемо профіль з ПВХ з двох — або тришаровими склом. Така конструкція надійно захистить від шуму і холоду.
 3. На довговічність і зовнішній вигляд пластикових вікон впливає правильний догляд за ними. При митті не застосовуйте абразивні миючі засоби і жорсткі щітки, краще скористатися м’якою губкою з рідким миючим засобом. Зверніть увагу, що не запотівають ваші вікна. Так як пластикові вікна герметичні, в холодну пору року необхідно стежити, щоб нічого не перекривало потік нагрітого повітря від радіаторів опалення (наприклад, штори або жалюзі). Також кілька разів в день провітрюйте приміщення по 5-10 хвилин, особливо ті, де є джерела вологості, наприклад, кухня.

В даний час можна встановити екологічно чисті, безпечні для здоров’я і красиві вікна. Такі вікна виготовляються з полівінілхлориду (ПВХ), Цей матеріал містить тільки натуральна сировина. До його складу входить нафту, газ і кухонна сіль. Саме чудове те, що полівінілхлорид не вступає у химреакции з навколишнім середовищем і при цьому дуже красивий і пластичний. Вікна з полівінілхлоридним профілем не піддаються іржі, не руйнуються з часом і такі вікна можна виготовити будь-якого розміру і будь-якої форми.

Тому вікна виходять екологічно чистими, довговічними і знайшли широке застосування. Також з ПВХ виготовляються упаковки для молока і посуд, і використовує цей матеріал у медицині. Тим більше для домашніх вікон та скління балконів і лоджій цей матеріал підійде як не можна краще.

Засклення балконів

Якщо врахувати перераховані вище поради при виборі та догляд за пластиковими вікнами, то вони будуть протягом довгого часу радувати вас своєю бездоганною функціональністю і зовнішнім виглядом.

Що впливає на ціну пластикових вікон?

 1. По-перше, пластикові вікна (інші назви: вікна ПВХ, металопластикові вікна) – високотехнологічний, складний промисловий товар. Складається вікно з декількох основних елементів, які і визначають його вартість. Це: профіль рами і стулки (профіль ПВХ), склопакет і фурнітура (система замикаючих механізмів і пристроїв). Залежно від використовуваних матеріалів і комплектуючих ціна вікна ПВХ може істотно відрізнятися.
 2. Профіль пластикового вікна і фурнітура впливають на вартість

 3. По-друге, готовий продукт – встановлений віконний або дверний блок може також істотно відрізнятися за ціною. В залежності від вартості доставки, установки вікна і обробки віконного отвору.
 4. В третіх – додайте вартість бренду і рекламної впізнаваності і, таким чином, ціна продукту – пластикового вікна – може відрізнятися на дуже істотну суму. Як в абсолютному, так і у відносному вираженні.

Як вибрати хороші пластикові вікна?

При виборі пластикових вікон слід чітко розуміти, що ж ви хочете від продукту. Так вам буде простіше спілкуватися з консультантами, і ви зможете швидше підібрати собі потрібний варіант. Одні продавці можуть порадити вибирати німецька якість — тоді як замовника, в першу чергу, цікавить ціна. Інші – навпаки, говорять про дешевих варіантах, коли потрібен нестандартний і оригінальний варіант для престижного і високоефективного (з точки зору мінімізації тепловтрат) засклення. Тому вибирайте вікна, виходячи з конкретних своїх уподобань.

Якщо вам потрібні самі дешеві пластикові вікна:

 • замовляйте їх у дилерів або монтажних підприємств;
 • вибирайте вітчизняний профіль;
 • вибирайте китайську або турецьку фурнітуру.

Якщо потрібні якісні і безтурботні вікна ПВХ:

 • замовляйте їх у виробника;
 • вибирайте європейський, німецька або австрійський профіль;
 • вибирайте німецьку фурнітуру.

Також необхідно знати, що вікно повинно мати як мінімум три камери, інакше вікно буде пропускати протяги. Склопакет повинен мати товщину не менше, ніж 40 мм. Скло виробляється високої якості і в Росії, так що його можна ставити вітчизняного виробництва.

Що стосується якості фурнітури, то тут краще не економити. В даний час у виробництві фурнітури впевнено лідирують німецькі виробники. Німецька фурнітура практично ідеальна.

Пластикові вікна .

Інші опції та доповнення до замовлення оговорюються з менеджером. Як правило, ви зможете зрозуміти, адекватне рішення вам пропонують чи немає вже з телефонної розмови. Редакція bestfacts.com.ua радить перед остаточним вибором компанії по установці вікон розглянути пропозиції декількох компаній і вибрати для себе кращу за потрібними параметрами.

Так само можна заощадити на установці пластикових вікон, замовивши в компанії тільки профіль, а установкою вікна зайнятися самостійно. А як правильно поставити пластикові вікна, ви можете прочитати в нашій статті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: