Лише деякі жінки дотримуються думки, що парфуми – це зовсім необов’язковий атрибут на жіночому туалетному столику, а якщо вони й потрібні, то зовсім не важливо, яким ароматом вони будуть володіти. Більшість представниць прекрасної статі знають, що парфуми – це не просто аромат, правильно підібрані вони здатні стати засобом самовираження, спокуси, насолоди. Вони можуть виділити свою володарку з тисячного натовпу, звернути на неї увагу всіх оточуючих. Але ж який він ідеальний аромат?

Види духів

Квіткові аромати. Як правило, такі духи дуже легкі і повітряні і краще всього підходять молодим дівчатам з милою зовнішністю, такою ж легкою і повітряної, як і сам аромат.

Цитрусові аромати. Це досить енергійні, життєрадісні запахи, які найбільше підходять таким же людям енергійним, сміливим, впевнено йде по життєвому шляху.

Зелені аромати. У цих ароматах головними є нотки зелені – свіжоскошена трава, густа зелена листя, ненав’язлива нотка огіркового аромату – все це підходить ніжним і мрійливим особам.

Правильно підібраний аромат приверне до вас увагу

Фруктові аромати. Яскраві та сміливі, але при цьому абсолютно ненав’язливі ці аромати підходять до використання практично повсякденно. Їх люблять як молоденькі дівчата, так і жінки старші.

Східні аромати. Цей вид духів підходить не всім, адже вважається досить екзотичним, часто буває солодким і пряним.

Деревні аромати. Дуже цікаві аромати, що поєднують в собі нотки моху і кори. Часто ці аромати поєднують з квітковими, в результаті чого виходять абсолютно надзвичайні духи – чуттєві, ніжні, ненав’язливі.

Водні аромати мають свіжим запахом моря або океану. Частіше використовуються для створення чоловічих парфумів, хоча і серед жінок є любительки свіжих ароматів.

Як підібрати парфуми?

У сучасному світі парфумерії є незліченна кількість ароматів, вибрати серед яких свій деколи буває дуже складно. Найчастіше вибір парфумів зводиться до купівлі того варіанту, який порадила подруга, або нав’язала реклама. Якщо ви вже знаєте на які види поділяються всі аромати, то вам має бути хоч трішки легше визначитися з вибором.

Попросіть продавця-консультанта запропонувати вам духи з тієї категорії ароматів, опис якої вам підходить найбільше. Якщо аромат вам підходить, ви не повинні відчувати ніяких неприємних відчуттів. Відчувши аромат, ви повинні зрозуміти, що він саме ваш, адже він підкреслить ваш стиль і індивідуальність.

У спеціалізованих магазинах вам можуть запропонувати скористатися спеціальними тестерами духів, щоб відчути аромат на собі і зрозуміти ваш він чи ні.

Куди наносити духи?

Наносити парфуми варто тільки на чисту шкіру, адже є маса духів, які можуть залишити плями на одязі. Найкраще виявляти себе аромат буде, якщо наносити його невеликими кількостями на ті точки, де прощупується пульс, а саме: на зап’ястя, основу шиї, за мочками вух.

Редакція bestfacts.com.ua радить підійти до вибору парфумів серйозно. Виберіть день. Коли ви нікуди не поспішаєте і присвятіть його вибору свого аромату – так вас не будуть відволікати думки про справи, і ви не розчаруєтеся необдуманої покупкою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: