Обігрівач є приладом, який необхідний в кожному будинку. Він завжди виручить в холодні дні влітку і восени, а також при аварійному відключенні опалення взимку. Але вибрати серед різноманіття цих опалювальних приладів досить складно, тому багато покупців часто вирішують проблему:

Який вибрати обігрівач для дому?

В першу чергу, потрібно визначитися з потужністю цього приладу. Для цього буде потрібно визначити площу квартири, її розташування в будинку, кількість вікон і наявність побутової техніки. Але можна виходити з того, що на 10 кв. м площі має припадати 1 квт. Потужності. Також слід добре обміркувати, з якою метою він купується, адже тільки в такому випадку можна підібрати потрібний тип приладу. Наприклад, для нагрівання приміщення в швидкому режимі можна придбати тепловентилятор, а постійно краще використовувати конвектор з термостатом.

Іноді від холоду рятує тільки обігрівач

Зараз у продажу з’явилися обігрівачі, які нагрівають приміщення за допомогою інфрачервоного випромінювання. В якості випромінювачів можуть виступати кварцові, карбонові галогенні лампи. Обігрівач нагріває предмети, що знаходяться в кімнаті, а вони, в свою чергу, нагрівають навколишнє повітря.

Як вибрати інфрачервоні обігрівачі?

Варто звернути увагу на теплоизлучающий елемент такого обігрівача. Якщо в ньому застосовується кварцова трубка, то окислення кисню під час роботи приладу буде дуже низьким, а ККД набагато вище, ніж у обігрівачів з тепловипромінюючої пластини. Але дуже потужний тепловий потік є не дуже комфортним для людей, тому обігрівач доведеться підвішувати до стелі або розміщувати на стіні. Інфрачервоні обігрівачі з тепловипромінюючої пластини в якості нагрівального елемента менш потужні, тому не «спалюють» кисень у приміщенні. Це дозволяє зберегти повітря чистим і свіжим навіть при тривалій роботі приладу. Багато воліють купити обігрівач в інтернет-магазині, так як тут можна отримати детальну консультацію про типах і особливостях даних обігрівальних приладів. Наприклад, про все добре знайомому масляному обігрівачі, який нагадує батареї опалення. Теплоносієм в даному випадку виступає спеціальне мінеральне масло, яке перебуває в стані кипіння.

Як вибрати масляний обігрівач?

В квартирах, де є маленькі діти, не рекомендується використовувати прилади без термостата, так як їх поверхня дуже сильно нагрівається і діти можуть обпектися. Крім того, щоб уникнути пересушування повітря краще купувати моделі, в яких є іонізатор. Потрібну потужність приладу можна отримати, купуючи моделі з певною кількістю секцій. Чим їх більше, тим вище буде тепловіддача і вище швидкість обігріву приміщення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: