Неправильно підібрані штори знищать кращий інтер’єр. А вдалі штори, навпаки, зроблять затишною і красивою досить нудну кімнату. З цим думка згодні всі експерти.

З допомогою текстилю можна швидко створити новий інтер'єр

Основні правила гармонійної вітальні

Вітальня — приміщення для всіх, хто буває в будинку, тому з текстильним оформленням тут можна оригінально поекспериментувати, пограти з тканинами, враховуючи основну колірну гаму.

Яскраві подушки додадуть гарного настрою

— Для просторих вітальнях. Якщо дуже хочеться зробити вітальню помітною і динамічною, потрібно вибрати тільки один активний колір і доповнити його однотонними шторами, але лише в тон всьому інтер’єру. А диванні подушки того ж кольору і маленький килимок зроблять композицію повністю завершеною.

Цей прийом доречний саме в просторих приміщеннях, тому що яскраві кольори, малюнки на тканині будуть акцентувати увагу на вікні. І якщо кімната дуже простора, підійдуть багатошарові штори для вітальні з красивим великим орнаментом чи фурнітурою.

Як поєднувати штори в інтер’єрі? Що можна зробити, використовуючи штори — Для маленької вітальні або спальні штори треба вибрати в тон стіни. Це візуально буде розширювати простір. Якщо віконце невеличка, але висока, то підійдуть яскраві і виразні тканини. Для вітальні в класичному стилі підійде оксамит з китицями, непомітний орнамент, вдале рішення — австрійські штори.

Якщо стиль приміщення близький до сучасного, тоді краще вибирати штори звичайного крою, але це зовсім не означає, що вони виявляться нудними. Навіть спокійні штори можна зробити дуже виразними, просто обігравши їх декоративної тасьмою або ж контрастною обробкою тканини. Можна пришити, наприклад, яскраву кольорову підкладку, при цьому підхопивши штору так, щоб підкладка злегка виглядала саме з-під основний тканини. Додати оформлення свого вікна динаміку допоможе асиметрична драпіровка.

Весь текстиль вітальні повинен поєднуватися за кольором

— Деталі. Шторами текстильне оформлення приміщення не обмежується. Обов’язково потрібно додати подушки різних форм і розмірів, а також килим і абажур з тих же тканин, що і самі штори. Можна навіть оформити саму стіну модним текстильним панно.

Як вибрати штори? Каже Експерт На думку редакції bestfacts.com.ua ніщо не додасть кімнаті завершеності так, як можуть це зробити правильно підібрані штори.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: