Офіс – досить складна структура, тому керівник, який наймає на роботу персонал, прагне надати своїм співробітникам комфортні умови, які будуть сприяти плідній роботі.

Ефективність бізнесу залежить від умов роботи

Комфортні умови роботи в офісі

На думку британських вчених, комфортні умови створюються за допомогою зручного робочого місця, добре обставлених кімнат відпочинку, затишній їдальні і кухні, представницького кабінету керівника, презентабельною адміністратора та переговорної. Саме тому, вибираючи офісні меблі, слід дотримуватися всіх поставлених перед нею завдань, а не розставляти скрізь однакову меблі.

При створенні офісного інтер’єру важлива і естетична сторона питання. Особливу увагу необхідно приділити якості матеріалу, з якого вона виготовлена. Не менш важливі й меблеві складові частини: фурнітура, облицювання і панелі. Щоб меблі прослужили якомога довше, її конструкції повинні бути лише з найбільш міцних і надійних елементів. Це може бути тверда деревина або ДВП. Краще всього, якщо меблі будуть облицьовані пластиком, так як пластик більш зносостійкий.

Кабінет начальника повинен виглядати презентабельно

Основну увагу необхідно зосередити на офісних кріслах і стільцях. А от меблі на ресепшн і в приймальні керівника повинна не тільки бути якісною, але і стильною, адже це перше, що при вході бачать потенційні клієнти та ділові партнери. В конференц-залах і переговорних більш вишукано виглядатиме м’які меблі.

М'які меблі підійде для зони відпочинку

Бухгалтерії необхідно обладнати стелажами, які будуть корисні і тим, хто працює з купою документації. Дуже зручна офісні меблі для переговорної – стіл для нарад зі стільницею овальної або круглої форми. Саме така форма робочої поверхні сприяє більш плідному співробітництву сторін і досягнення компромісу. Робочі місця співробітників, що працюють на комп’ютері, обов’язково повинні бути обладнані комп’ютерними столами. Це зручне робоче місце зі спеціальними полками для клавіатури і системного блоку.

Як вибирати меблі для офісу?

Де купити офісні меблі?

Вибір меблів для офісу починається з вибору меблевого салону. Звичайно, буде просто чудово, якщо недорогий і перевірений салон вам порекомендує хтось з родичів або друзів. Якщо ж ні – доведеться дивитися самостійно. Вибираючи меблі для офісу, перш за все, вивчіть каталоги та рекламні матеріали, пропоновані в салоні меблів, поспілкуйтеся з продавцями-консультантами. Останні повинні продемонструвати вам свій професіоналізм, кваліфікованість у відповіді на будь-які питання, які вас цікавлять.

Меблі для офісу варто вибирати за функціональними властивостями і зносостійким

Як вигідно купити офісні меблі?

1. Вибір матеріалу. Меблі для офісу виготовляються з використанням різних технологій. Проконсультуйтеся, з якого саме матеріалу виготовлена яка вас цікавить меблі для офісу. І якщо у відповідь ви почуєте просто «дерево», переходьте до наступного салону. Професійний продавець повинен розповісти, з якою саме породи дерева виготовлена та чи інша офісна меблі, якщо питання про оббивці, уточнити, натуральна шкіра або які властивості тканин, їх відмінності, зносостійкість. Якщо ви отримали вичерпні відповіді на всі питання, і асортимент салону вас повністю влаштовує, можна переходити до наступного пункту.

У кабінеті керівника доречні статусні речі

2. Все в одному місці. Загальновідомо, що так вигідніше замовляти і простіше. Це не тільки заощадить ваш бюджет, але і виключить можливість відмінностей у кольорі, формах і стилі окремих елементів меблів. Адже, в кінцевому результаті, стиль і дизайн інтер’єру в приміщенні повинен бути єдиним і гармонійним – що досягається за рахунок поєднання всіх його складових (меблів та аксесуарів).

Як збирати меблі для офісу 3. Правильно оформляємо заявку. Будьте дуже уважні при складанні замовлення. Обов’язково перевірте кількість і найменування замовлених позицій, коди матеріалів і кольорів згідно каталогу, обговоріть час доставки, уточнити, входить в неї підйом до потрібного поверху і збірка меблів.

Тепер залишається тільки чекати і, якщо вибір салону меблів і в ньому був вдалим, то результати будуть радувати вас і ваших співробітників не один рік.

Чи варто купувати меблі в інтернет-магазині?

У такого підходу є кілька переваг. По-перше, немає необхідності їздити по місту в пошуках спеціалізованого магазину. Щоб переглянути товар і зробити покупку, достатньо лише мати персональний комп’ютер з виходом в інтернет. По-друге, на порталах представлені барвисті кольорові фотографії і зображення у форматі 3D, що дозволяють досконально розглянути як окремий елемент меблів, так і численні варіанти облаштування приміщення в цілому. По-третє, сайт поділяється на кілька розділів, кожен з яких присвячений конкретного виду офісних меблів. В результаті, користувачі легко знайдуть необхідну їм категорію.

Як вибрати кабінет керівника Ціна на продукцію тут, як правило, на 10-15% нижче, ніж у звичайних супермаркетах. Багато онлайн-магазини обходяться без шоу-румів, отже, і без додаткових платежів за оренду приміщення. Це дозволяє продавати дешевше.

Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наші поради допоможуть вам легко підібрати меблі в офіс.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: