Здоров’я всього організму багато в чому залежить від стану спини людини. Заняття спортом, контроль постави, рухливий спосіб життя позитивно впливають на цей фактор.

Потрібно уважно вибирати матрац

Але не варто забувати, що практично третина житті людини займає сон, тому вкрай важливо подбати про зручність у ці проміжки часу. Запорукою здоров’я спини є правильно підібраний матрац.

На яких матрацах спати?

1. Рівність поверхні. Природно, для нового матраца це умова виконується. Але, у разі придбання дешевого матраца, через дуже невеликий час поверхня покривається горбами, виїмками і т. д. Тому спочатку слід придбати якісний ортопедичний матрац.

Зручний матрац подарує гарний сон

2. Жорсткість. Жорсткість матраца безпосередньо залежить від особистих переваг, а також від наявності якихось хронічних захворювань у людини. На м’яких матрацах зручно буде спати літнім людям і тим, у кого є великі проблеми в попереку. Тим, хто спить на боці, потрібен м’який матрац.

Здорова людина може вибрати матрац будь-якої жорсткості

Ті люди, які всю ніч сплять на спині, у кого є проблеми саме в грудному відділі хребта, варто вибрати матрац тільки середньої жорсткості. Матраци підвищеної жорсткості підходять людям, які сплять на животі, а також дітям, підліткам, людям з поганою поставою, остеохондрозом. Лікарі кажуть, що жорсткі матраци абсолютно не підходять для літніх людей.

3. Наповнювач матраца. Він повинен створювати комфорт і бути безпечним для здоров’я. Оптимальним варіантом лікарі називають матраци «з пам’яттю». Також можна вибрати такі наповнювачі як латекс (натуральний або ні), поролон, кокосове волокно, морські водорості, повсть . Слід орієнтуватися на гіпоалергенність і зручність наповнювача.

Формула якості: Як правильно вибрати матрац 4. Вид матраців. Всі матраци поділяються на пружинні, а також на безпружинні. Безпружинні матраци набувають зараз частіше ніж пружинні, так як для багатьох вони більш зручні.

Пружинні вироби можуть мати у своїй основі як незалежний, так і залежний блок. Пружинний блок складається з декількох сполучених пружин, за рахунок цього забезпечується анатомічний ефект. Частенько матраци даного виду витримують навантаження до 100 кг на одне місце. Для людини з великою вагою можна вибрати пружинний матрац.

Як вибрати матрац. Медичні поради А ось для двоспального ліжка краще вибирати складну модель, не реагує на різницю у вазі подружжя. Незалежний блок складається з пружинок, кожна з них знаходиться в окремому чохлі. За рахунок цього і діє точкова підтримка ділянок тіла. Чим більше пружин на один квадратний метр, тим менше їх діаметр, тим краще можна підтримувати хребет.

Які розміри матраців?

Споживач вже давно звик до стандартним розмірам ліжок, постільної білизни, матраців. Тим не менш, є деякі відмінності в залежності від країни-виробники і виробника. Серед матраців для дорослих можна виділити три основних типи: двоспальні, полуторні і односпальні.

Важливо підібрати матрац потрібного розміру

Ширина двоспальних матраців коливається в межах 1,6-2 метрів.

Полуторні бувають шириною 1,2 або 1,4 метра.

Ширина односпальних — 0,8-0,9 м.

Довжина ж для матраців стандартна — від 1,9 до 2 метрів.

Матрац не повинен бути коротким

Ширина матраца вибирається з особистих переваг. А от довжина повинна на 10-15 см перевищувати зростання покупця. Розмір односпального матраца повинен не менше 90 сантиметрів, а двоспальні матраци повинні бути менше 1 метр 70 сантиметрів. Так, чим буде вільніше рух людського тіла на матраці, тим здоровіший сон

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам знайти зручний матрац і ортопедичну подушку для гарного відпочинку і солодких снів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: