Чим ширша палітра меблевих фасадів, стільниць і керамічної плитки, тим складніше зробити вибір. Дизайнери стверджують, що для гармонії в оформленні кухні важливі прості правила.

Кращі кольори для кухні

Білий, чорний і трохи червоного або оранжевого або зеленого або блакитного. Ахроматичні кольори можна безпомилково поєднувати з будь-якими яскравими тонами. Біла меблі може підкреслити красу контрастною мозаїки з керамічної плитки на «фартуху», а «шаховий» зелено-чорну підлогу буде перегукуватися з шпалерами з рослинним орнаментом.

Соковитий зелений колір відмінно виглядає на стінах кухні і в якості акценту

Добре використовувати на кухні теплі кольори. Оригінальні поєднання можна отримати, обігруючи помаранчевий, жовтий, червоний, бежевий і персикові тони.

Можна вибрати один домінуючий колір і використовувати в інтер’єрі та оформлення два, три або навіть п’ять його відтінків.

Поєднання кольорів в кухонному гарнітурі

«Не більше трьох!» – хором радять дизайнери інтер’єрів. При оформленні кухні в будь-якому стилі важливо не переборщити з кількістю квітів. Краще відігратися на відтінках основних кольорів, лакованих і матових поверхнях, ніж перетворити приміщення в щось недоладне без розставлених акцентів.

Гра контрастів, а також світла і тіні обов’язкова і в ній є виграшні ходи. Кухня виглядає гармонійним, якщо стіни в ній темніше стелі, але світліше статі, а меблі світліше статі, але темніше стін.

Які кольори кухонь в моді?

Трендом року стало використання сріблястого кольору. Сірий «металік» витісняє зі своїх позицій білим. Він легко поєднується з синім, зеленим, червоним і навіть помаранчевим. Найбільш модним дизайнери називають поєднання металік-махагон. Плюс сіро-сріблястого кольору не тільки в нейтральності, але і немаркости. Кухні вже продаються в актуальному виконанні в поєднанні природних кольорів каменю і дерева зі стильною фурнітурою. Відтінки граніту і венге залишаються в моді.

Сріблясті кольори в дизайні кухні виглядають стильно, і чистити такі поверхні простіше

Агресивний класичний червоний колір краще замінити на більш спокійний томатний, вишневий або буряковий. Такі «їстівні» відтінки створять затишок і поліпшать апетит. Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, особливо стильними сьогодні вважаються відтінки фіолетового.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: