Колірне оформлення інтер’єру чи не найголовніше, якщо Ви задумали ремонт або переїзд. Однак колір дверей – питання складний і тонкий і вимагає знання деяких нюансів.

Міжкімнатні двері з вітражами

Як вибрати колір міжкімнатних дверей?

Міжкімнатні двері – головні разграничители простору будинку або квартири. Вони захищають від холоду, шуму і дають можливість трохи усамітнитися. Колір дверей повинен гармоніювати відразу з обома кімнатами, між якими ці двері знаходяться. Нейтральні кольори будуть доречні в будь-якому інтер’єрі. Однак традиційні коричневі тони можуть здатися нудними, а інші, більш оригінальні варіанти можуть виглядати надто екстремальними.

Але природний колір дерева, який у моді завжди, може чудово поєднуватися з дверима в стилі бароко, кантрі, стилі модерн, мінімалізм, в класичному стилі.

Класичний дизайн міжкімнатних дверей завжди в моді

Теплі деревні кольору принесуть в будинок відчуття затишку і комфорту, адже дерево – це матеріал, який споконвіку використовували наші предки і який на генетичному рівні викликає у нас почуття комфорту.

Холодний відтінок підійде для сучасних інтер’єрів в стилі мінімалізм або хай тек.

Темні двері роблять інтер’єр максимально суворим, а світлі дають простору більше світла і повітря.

Можна вибрати пофарбовані двері і добір практично будь-якого кольору.

Білі двері виглядають дуже нарядно

Як вибрати колір вхідних дверей?

Вхідні двері створює перше враження про будинок. Вона повинна гармоніювати тільки з коридором або вітальні, якщо вона веде прямо туди. Думається, що занадто яскрава вхідні двері буде недоречною, а ось двері в нейтральній колірній гамі, чорна або коричнева, — цілком прийнятний варіант. При виборі вхідних дверей слід звертати увагу на колір фасаду будинку (якщо мова йде саме про будинок), колірне рішення ділянки, освітлення вхідної зони.

Як вибрати двері? Особливості міжкімнатних і вхідних дверей

Який матеріал краще для вхідних дверей?

Природно, для вхідних дверей найкращий матеріал як і раніше – метал. Саме він дає необхідний рівень надійності та захищеності. Навіть якщо Ви хочете вхідні двері «під дерево», то краще, якщо її основа все одно буде з металу.

Звичайно, дерев’яні двері за колірним можливостями й дизайнерським рішенням набагато перевершують металеві. Сучасні технології обробки дерева також дозволяють зробити дерево як можна більш міцним. Однак з точки зору захищеності металевим дверям немає рівних.

Вуличні двері можуть бути не тільки металевими

Редакція bestfacts.com.ua радить вибирати міцну і надійну вхідні двері, щоб бути за неї «як за кам’яною стіною», а от з міжкімнатними дверима можна поекспериментувати як за кольором, так і матеріалом. Ми також рекомендуємо вам ознайомитися зі статтею про те, як себе вести, якщо зачинилися двері.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: