При плануванні кухні завжди виникає питання, яку варильну поверхню краще придбати? На сьогоднішній день існує багато різних видів поверхонь, але найкращим варіантом стане саме склокерамічна панель, так як основним її плюсом є великий коефіцієнт корисної дії.

Індукційна варильна поверхня - розумна техніка

Завдяки властивостям магнітного поля процес приготування буде відбуватися дуже швидко і безпечно, адже нагріватися при приготуванні буде тільки поверхня посуду. Також на приготування буде витрачатися набагато менше електроенергії, що в наш час дуже актуально.

Все про індукційній плиті, плюси і мінуси, факти, ціна Для правильного вибору варильної панелі необхідно розуміти принципи роботи та особливості даного виду пристроїв. Тоді покупка принесе вам зручність у приготуванні їжі, і просто буде радувати око на кухні.

Плюси індукційних поверхонь

1. Високий ККД (до 90 %). Для наочності, газова панель має ККД – 60 %, склокерамічна поверхня – 30 %, а якщо це традиційна електрична плита, то і зовсім близько 30 %. Тобто у склокераміки ефективність найвища, а, значить, енергії при приготуванні їжі витрачається менше. Це відбувається з-за того, що не витрачається енергія на прогрів робочої поверхні, а приготування починається миттєво при вмиканні панелі.

Індукційна поверхня естетично виглядає

2. Простий догляд. Так як робоча поверхня не гріється, то їжа, що потрапила на поверхню пригорати не буде, а, отже, плиту легше чистити. Ну а якщо і зовсім не захочете бруднити плиту і позбавити себе від прибирання, можна застелити поверхню парою газет. Поверхня є найбезпечнішою з усіх видів, тому що вона відразу ж вимикається, як тільки ви знімете посуд.

3. Зручність експлуатації: поставили посуд на поверхню – їжа готується, приготували і зняли посуд, плита автоматично відключається.

Мінуси індукційних поверхонь

1. Більш дорога ціна. Якщо в панелі передбачені додаткові функції і різноманітні види захисту електроніки, то і без того висока ціна збільшується в рази.

На індукційній плиті можна готувати з задоволенням

2. Використання спеціального посуду з залізним дном. (Дізнатися, чи підходить посуд можна, приклавши до неї магніт. Якщо він буде триматися, значить, посуд підходить.) 3. Ризик зіпсувати побутову техніку, в якій використовуються металеві деталі, тому вбудовану духовку доведеться встановити в іншому місці.

На що звернути увагу, вибираючи індукційну поверхню

1. Принцип роботи панелей однаковий у будь-якого виробника, але якість збірки, надійність комплектуючих і функціональність бувають різними.

2. Професіонали радять вибирати техніку відомих брендів, перевірених часом, також не зайвим буде прочитати кілька відгуків про моделі, яка вас зацікавила.

3. Вбудовувані індукційні поверхні відрізняються кількістю зон нагріву. Якщо у вас сім’я невелика, вам буде необхідний варіант з двома зонами нагрівання, а якщо сім’я більше трьох чоловік, краще взяти панель з чотирма зонами, але може підійти з трьома або п’ятьма зонами.

Для індукційної поверхні підходить посуд з феромагнітними властивостями

4. Ділянки нагріву можуть позначатися білими колами. Їх особливістю є те, що предмет діаметром менше 12 см нагріватися не буде. Це своєрідний захист від того, якщо випадково покласти металевий предмет.

5. Якщо у вас є маленькі діти, то краще придбати поверхню з функцією «захист від дітей».

Індукційна поверхня Electrolux 6. Режим автозакипания дозволить вам не перебувати постійно біля плити. Коли вміст посуду закипить, плита автоматично зменшить температуру і буде підтримувати її, так що вміст не виявилося на поверхні

6. Додаткові функції можуть бути зайвими. Тому підбираючи панель, редакція bestfacts.com.ua рекомендує подумати про те,що вам дійсно потрібно, адже від наявності «зайвих функцій» буде дуже сильно залежати подальше обслуговування техніки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: