Весілля є радісним і важливою подією, яке повинне запам’ятатися на все життя. Щоб все пройшло ідеально, необхідно ретельно підготуватись і продумати всі нюанси заходи.

Як підготуватися до весільної фотосесії?

Невід’ємною частиною сучасної весілля є фотосесія. Підготовка до фотосесії починається з вибір фотографа. Зазвичай його вибирають, покладаючись на відгуки знайомих і друзів, портфоліо спеціаліста і власні фінансові можливості.

Найкраще зустрітися з фотографом перед весіллям і обговорити всі умови фотозйомки, необхідні реквізити та аксесуари і т. д. Важливо заздалегідь розповісти фотографу про свої уподобання щодо ракурсу зйомки сюжету фотографій і обираних пейзажів, щоб уникнути розчарування при перегляді готових фотографій.

Маршрут фотозйомки може підказати фотограф, але при бажанні можна його заздалегідь продумати самостійно. Необхідно врахувати, в які місця можна буде поїхати в разі негоди. Також, важливо враховувати фактор погоди та при виборі додаткового одягу та аксесуарів, які можуть знадобитися для захисту від холоду чи дощу. Зонт, кофта або накидка повинні вписуватися в загальний образ і не порушувати естетичної картини.

У весільній фотосесії важливий ракурс і веселий настрій

Для повноцінної фотосесії потрібно 2-3 години. Необхідно продумати дозвілля гостей на це час. Можна організувати невеликий фуршет на природі, прихопивши з собою все необхідне (продукти, напої, столові прилади і фужери і т. д.).

Бажано мати при собі змінне взуття, косметику, серветки, нитки з голкою, невелику аптечку. Щось з цих речей може знадобитися під час фотосесії.

Як підібрати аксесуари для весілля?

Звернувшись в магазин весільних аксесуарів, можна придбати безліч цікавих речей, які прикрасять весільну церемонію і додадуть їй особливе чарівність і оригінальність. До аксесуарів відносяться: замочки кохання, штучні пелюстки троянд, конверти та скриньки для грошей, книги побажань і поздоровлень, кошики для пелюсток, подушечки для кілець, весільні запрошення, рушники, тарілки для биття, фотоальбоми та багато іншого.

Можна у фотосесії використовувати улюблені іграшки для ніжного образу, випечену продукцію як символ солодкого життя або яскравий акценти в деталях одягу, наприклад, краватка нареченого і пояс або взуття нареченої. На замовлення компанії виготовляють імена молодят або окремі слова з дерева якраз для тематичних фотографій чоловіка і дружини і їх гостей.

Аксесуари для весілля своїми руками

Аксесуари для весілля можна зробити своїми руками. Це можуть бути власноручно зроблені запрошення, бокали, подушечка для кілець, підв’язка, прикраси на машину, парасольку, прикраси для волосся, сумочка нареченої, книга для побажань, весільна свічка, кільця для серветок і т. д.

Можна зробити фігурні подушечки «7» і «Я» або у вигляді імен подружжя, які гармонійно будуть виглядати в кадрі. Можна продумати таблички для гостей та батьків, смішні губки, бороди або написи думок. Тут головне не зупинятися на креативі, тоді ваше весілля буде особливою і незабутньою.

На думку редакції bestfacts.com.ua весілля — це найщасливіший момент у житті подружжя, і нехай цей день запам’ятається з позитивної сторони на довго.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: