Не секрет, що правильно підібраний дизайн може істотно збільшити конверсію вашого веб-сайту. Серед безлічі деталей, на які варто звернути увагу при візуальному оформленні сторінки, окремо варто виділити загальну колірну гамму сайту, гарнітури шрифтів і фон.

Останній пункт особливо важливий, адже зображення, будь то фотографія або малюнок, в першу чергу «чіпляє» увагу відвідувача. Не буде перебільшенням сказати, що фон – це обличчя сайту, який, у свою чергу, є обличчям вашої компанії.

В пошуках потрібного фону

Головні завдання фону

  1. Проінформувати користувача про тематиці вашого сайту. Очевидно, що зображення не повинно бути абстрактним, вводити в оману. Буде дивно, якщо на бекграунді сайту, що займається, наприклад, постачанням води, з’являться фотографії кошенят, якими б чарівними не були. Це не означає, що при виборі зображення для фону немає місця гумору і емоціям, проте вона має так чи інакше обігравати специфіку діяльності вашої компанії.
  2. Зацікавити в подальшому перегляді. Оригінальний фон розповість про вашу компанію більше, ніж десяток-інший розлогих рядків вступного тексту, який мало хто читає. Замість набридлих кліше про «багаторічному досвіді роботи» і «тисячі задоволених користувачів» спробуйте розповісти свою історію в фотографіях, супроводивши їх невеликими, але ємними підписами.
  3. Будьте оригінальні!

  4. Спонукати до дії. Для початку варто визначити, яких дій ви чекаєте від відвідувачів вашого сайту: придбання, реєстрацію, коментар, підписку, пожертвування? Подумайте, яка фотографія прихилила б саме вас до скоєння даного дії. Скажімо, якщо ви продаєте аксесуари для мобільних пристроїв, було б непогано, якби відвідувачів вітали не емоційно скупі зображення товарів на білому фоні, а фотографії з їх застосуванням у повсякденному житті щасливих власників.

Подумайте, що мотивує відвідувачів вашого сайту

Де шукати фон для сайту

Якщо ви не хочете накликати на себе проблеми із законом і підмочити репутацію вашої компанії, варто дотримуватися авторські права, які, зрозуміло, є у кожного високоякісного зображення – адже вам потрібні саме такі? Найбільш оптимальним рішенням буде вибрати фон на сайт серед стокових зображень. На сьогоднішній день фотостоки є самим зручним засобом для пошуку зображень. На подібному сервісі ви в два рахунки зможете знайти фотографію для бекграунду сайту, рекламних банерів або ілюстрування текстового контенту.

Фон повинен гармоніювати з колірною гамою вашого сайту

При виборі фотостока зверніть увагу на базу зображень: чим вона ширше, тим більше відповідають вашим індивідуальним запитом варіантів ви знайдете. Приміром, на одному з найбільших фотостоков Depositphotos вам запропонують більше 40 мільйонів якісних фотографій. Крім того, великі фотостоки зазвичай пропонують більш вигідні ціни порівняно з невеликими стоками і часто проводять акції для постійних клієнтів. Унікальна фотографія у високому дозволі може обійтися вам в 40-50 рублів – невеликі гроші, які стануть успішним вкладенням в імідж вашої організації.

Як знайти потрібну фотографію на фотостоке

  1. Як правило, стокові фотографії згруповані за тематикою: свята (новий рік, день народження, хелоуін), емоції (радість, любов, смішні, страшні), специфіка (природа, спортзал, татуювання, вино) і мн. ін.
  2. Навігація інтуїтивно зрозуміла фотостокам

  3. Незамінний помічник при пошуку фотографій – ключові слова. Припустимо, ви хочете влаштувати осінню розпродаж в інтернет-магазині взуття. Введіть в рядку пошуку слова: «осінь, модне взуття, листя» і приступайте до пошуку.
  4. Не варто забивати в пошук занадто загальні поняття, наприклад, слово «собака» сайт видасть вам сотні тисяч фотографій собак, а ось за запитом «собака грає в м’яч» сток неодмінно покаже вам шукане. Але захоплюватися ключовими словами теж не варто – переборщивши з їх кількістю, ви ризикуєте не знайти нічого.
  5. Не треба вводити в пошуковий рядок зв’язний текст при великій кількості необхідних деталей. Скажімо, замість запиту «собака лежить на дивані і читає газету» напишіть «собака, диван, читання, газета».
  6. Зверніть увагу на систему фільтрації, яка є на будь-якому поважаючому себе фотостоке. Вибрати серед тисяч тематичних фотографій ту єдину буде легше з допомогою категорій: «вибір користувачів», «кращі продажу», «спочатку нові», «невідоме» та ін. Зображення також можна відфільтрувати за типом (фотографія, малюнок, кліпарт і т. д.), розміром, орієнтації, колірній гамі, наявності чи кількості людей на фотографії, а також їх статтю, віком, національністю.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: