Електрошокер — невелике за розмірами пристрій з проводами, яке використовують для самооборони. Останнім часом не завжди можна відчувати себе на вулицях міста в безпеці, особливо у великих містах. Який пристрій потрібно вибрати для себе, щоб воно допомогло затримати хулігана і не підвело в небезпечний момент?

Деякі вважають, що модель електрошокера не має значення, але є пристрої, які здатні тільки підбадьорити кривдника, а не перешкодити. Що потрібно знати при купівлі такого засобу самооборони?

Вражаючі фактори

Від сили струму пристрою безпосередньо залежить ефект ураження, а саме чиниться вплив складається з трьох аспектів. По-перше, больовий шок, який має здатність зберігатися навіть після закінчення деякого часу після припинення дії електрошокера. Завдяки цьому у вас буде час для того, щоб втекти від злочинця. По-друге, після удару струмом з’являються судоми в м’язах, що призводять до короткочасного паралічу. І, нарешті, по-третє, деяка втрата орієнтації у просторі і загальмованість реакції відбиває усіляке бажання нападати на жертву у потенційного злочинця.

Класи ударів електрошоком

Пристрої діляться на три основних класи по мірі зменшення потужності струму, про це потрібно знати для правильного вибору електрошокера. Якщо ви хочете привести потенційного агресора в несвідомий стан чи треба знерухомити його, то потрібно вибирати перший клас. Якщо вам потрібно приголомшити супротивника, зупинити його напад, то вибирайте електрошокер другого класу. Найпростіший і найпопулярніший тип електрошокерів потрібен для того, щоб налякати агресора.

Потужність електрошокера залежить від його класу

Електрошокер купити ви зможете в інтернет-магазині. Даний інтернет-магазин займається продажем засобів самооборони. Магазин дає можливість кожній людині подбати про свою безпеку шляхом придбання такого виду пристроїв. Перевірена якість, низькі ціни, широкий асортимент, вигідні умови доставки товару – все це ви зможете зустріти при покупці пристрою в цьому інтернет-магазині.

Обмеження законодавства

Багато людей вважають, що потрібно купити самий потужний електрошокер – і проблеми немає, але закон РФ регламентує, що потужність такого приладу не повинна бути вище трьох ват. Саме з цієї причини виробники електрошокерів змушені встановлювати визначені законом характеристики.

Якісний електрошокер дозволить захистити себе, не переступивши межу закону

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що тільки використання якісного електрошокера від перевіреного виробника дозволить захистити себе і своїх близьких.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: