Сучасні батареї відрізняються високою ефективністю і довговічністю. Однак, не завжди їх зовнішній вигляд відповідає нашим смакам і загальному стилю приміщення, де вони будуть встановлені. Тому зверніть увагу на декоративні екрани, які прикрасять ваші радіатори.

Декоративні екрани для батарей

Екрани виконують кілька завдань: це декоративне призначення; захист від опіків маленьких дітей; крім того, екрани легше промити, ніж саму батарею. У деяких випадках можна навіть збільшити тепловіддачу радіаторів.

У продажу можна зустріти велику різноманітність різних решіток для батарей. Всі вони виконані з різних матеріалів. Але всі екрани об’єднує одне — передня панель виконана у вигляді решітки, для кращої циркуляції повітря.

Найдешевший варіант — пластик, зверніть увагу на те, щоб матеріал не виділяв при нагріванні шкідливих речовин.

Решітки з металу хороший варіант, особливо зі сталі, не втрачають привабливості, забезпечують хороший теплообмін.

Декоративні екрани на радіатори - як твори мистецтва

Дерев’яні екрани мають привабливий вигляд, можуть виготовлятися за індивідуальним замовленням, дуже екологічні.

Скло з фотодруком може також стати відмінним прикрасою для батарей. Крім того воно підвищить ефективність тепловіддачі, легко миється.

Екрани для батарей своїми руками

Але якщо ви раптом не знайдете на полицях магазинів підходящі для вас екрани для батарей, то можна їх легко виготовити самому. Плюсів у такого вирішення проблеми дуже багато: економія коштів, самостійний підбір дизайну, відповідний до тій чи іншій обстановці, можна вибрати матеріал, який вам більше подобається.

В основному матеріалом для самостійного виготовлення служать дерево і панелі МДФ. Грати можна сплести, наприклад, з меблевої кромки, яка відрізняється високою міцністю і термостійкістю.

Як зробити екрани для батарей?

Після того як ви визначилися з вибором матеріалу для решітки та корпусу зробіть всі виміри. Першим збирається корпус екрану для батареї, деталі з’єднуються між собою куточками і спеціальними гвинтами. Не забудьте вирізати отвори під труби опалення.

Потім приступайте до складання решітки. Вона не повинна бути глухою, щоб нагріте повітря нормально циркулював. Наступний етап — приєднайте ґрати до корпусу. На стіні над радіатором намітьте місця, де розміщуватимуться кріплення для екрану, наприклад гачки, на які буде повішено ваше прикраса для батарей.

Наша редакція bestfacts.com.ua бажає вам, щоб створена вами решітка для батареї створювала затишок у вашому будинку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: