Питання про те, чи є залежність якості зображення від розміру діагоналі, чи це впливає на ціну, хвилюють кожного покупця, який обирає новий телевізор. Адже не всім хочеться, щоб втомлювалися очі при перегляді і картинка була нечіткою.

Які діагоналі телевізорів бувають?

Розміри екрану будь-яких телевізорів вимірюються в дюймах, це довжина від одного кута до протилежного. Всі діагоналі можна підрозділити на три категорії: перша – призначена для перегляду в приміщеннях з маленькою площею, наприклад, кухні. Екран у них до 20 дюймів, ціна набагато нижче. Друга категорія – для кімнат побільше, площею до 20 кв. м. Розмір діагоналі у цих моделей до 37 дюймів (приблизно до 94 див.). Третя призначена для великих приміщень, екран у них більше 40 дюймів (102 див.), з високою роздільною здатністю 1920х1080 (формат HDTV).

Залежність відстані до телевізора від діагоналі

При виборі врахуйте вашу можливість розмістити телевізор з великим розміром екрану далі від місця, де ви будете відпочивати і насолоджуватися переглядом. Саме така думка побутує серед багатьох консультантів, і вони мають рацію. Але все-таки треба виходити з власних відчуттів під час покупки. Пройдіться по залу, виберіть різне відстань для перегляду зображення на екрані обраної моделі. Якщо ви замовляєте телевізор через інтернет, то подивитися «вживу» модель не вдасться. Вирішується ця проблема просто: більшість онлайн точок продажів – будь то інтернет-магазин побутової техніки в Краснодарі або в Москві – пропонують можливість поставити питання про товар прямо на сайті, чим варто скористатися.

Вибираючи діагональ телевізора, потрібно керуватися розміром приміщення, де він буде знаходитися

Буває так, що великий екран з високими параметрами зображення не зробить негативного впливу на очі, а модель з меншим екраном і менш якісним зображенням з того ж відстані може викликати дискомфорт.

Яка діагональ телевізора краще?

Як бачимо, однозначної думки не існує. Вибір телевізора з певними розмірами залежить від ваших уподобань, смаку і площі кімнати, де буде знаходитися ваш новий телевізор. Найменше відстань з якого можна дивитися – це приблизно 1,5 метра.

Краща діагональ телевізора буде різною для кожного конкретного покупця

Далі грають роль ваші індивідуальні особливості, гострота зору і власне сприйняття зображення. Враховуйте, що очі можуть втомлюватися і з великими екранами, якщо якість втрачається, і з маленькими, якщо відстань занадто велика.

Редакція bestfacts.com.ua радить ретельно підійти до покупки такої дорогої техніки, як телевізор, щоб покупка радувала і не стомлювала очі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: