Чоловіки за своєю природою консервативні і стримані і ніколи не зізнаються, що хочуть виглядати модно. Вони будуть проходити повз яскраві, трендових речей і відвертатися, але про себе обов’язково відзначать модні речі. І тільки стиляги не приховають свій інтерес.

Модне чоловіче взуття

Модне взуття – це показник впевненість чоловіка у собі і у своїй зовнішності. В відмінно виконаної взуття, він відчуває себе настільки комфортно, що це прочитується буквально з перших секунд. Змінюється все: вираз обличчя, манера спілкування, постава. І в першу чергу змінюється хода.

Вибрати найкращу чоловічу взуття – непроста справа. Вибрати модне чоловіче взуття, значить пережити ціле захід. Для обох випадків є кілька загальних правил.

Взуття не повинна бути занадто просторою. Якщо між задником черевика і п’ятою вільно проходить палець, значить це не ваша взуття. Пальці ніг повинні торкатися носка взуття, але при цьому вона не повинна на них тиснути.

Як вибрати зимову чоловічу взуття?

Якщо чоловік почав перейматися купівлею зимового взуття, то варто розглянути наступні види взуття.

Всім відомі черевики Тімберленд (Timberland) і менш відомі Редвинги (RedWing). Перші – це якісні, дуже теплі зимові чоловічі черевики. Виготовляються з нубука. Не дуже підходять до костюмів, але з більшістю типів штанів і джинсів поєднуються. Відмінна риса друге — хороша міцна шкіра і чудову якість виконання. Їх характерний штрих – прошитий мисок, висока товста підошва. Підходять до більшості зимових курток.

Чоловіки теж приділяють достатньо уваги свого зовнішнього вигляду

Черевики DuckBootsвыглядят не надто елегантно, так як нагадують качині лапи, але їх достоїнство в іншому. Вони просто незамінні в бруд і сльота.

Для молодих людей і для людей старшого віку, але молодих душею, є зимові кеди. Ця взуття йде на натуральному хутрі і не виходить за межі панелі в три кольори: червоний, коричневий, сірий.

Ну і для офісних працівників – взуття традиційної форми, але обов’язково з внутрішньої хутряною обробкою і товстою підошвою.

Як вибрати осінню чоловічу взуття?

Осінь – час оновлення гардеробу і чоловічий осіннього взуття. Величезний вибір чоловічого демісезонного взуття інтернет магазини пропонують цілий рік, влаштовуючи іноді в кінці сезону розпродажі.

Черевики челсі – уродженці Великобританії – мають відмітні ознаки у вигляді гумових вставок з боків, що дозволяє їх легко знімати і одягати. Цю різновид взуття можна одягати з будь-яким видом одягу: як з джинсами, так і з класичним костюмом.

Високі броги на шнурівці. Чим менше декору на поверхні, тим вище стиль. Відмінно виглядають з джинсами і брюками з вовни. Взагалі, цей тип взуття відноситься до повсякденного чоловічого стилю. Тому, цілком можливо доповнити їх спортивним піджаком і блейзером.

Робочі черевики – дуже варіативні, але також відносяться до повсякденного стилю. Чудово поєднуються з джинсами, картатими сорочками, светрами і в’язаними шапками.

Яку б чоловічу взуття ви не вибирали, зимову або демісезонне, редакція bestfacts.com.ua радить не викидати гроші на вітер. Хороша, якісна взуття не може коштувати дуже дешево!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: