Діловий етикет у багатьох сферах діяльності змушує чоловіків купувати аксесуари, що підкреслюють його статус та стиль. Вибір якісних наручних годинників залежить від кількох факторів: механізму, виконання і виробника.

Типи годинникових механізмів

Класичні механічні годинник виглядають найбільш презентабельно, та й коштують недешево. В основі механізму – звичайна пружина, що призводить стрілки циферблата в рух шляхом розкручування. Головний мінус класичних годин – це їх похибка, але виробники дорогих представницьких годин докладають всі зусилля для усунення цієї вади, використовуючи для цих цілей навіть дорогоцінні камені.

Механічні годинники коштують дорого, і показують час з невеликою похибкою

Чоловікам, яким важлива точність, підійдуть кварцові годинники, що працюють від сонячних чи інших батарей. Вартість таких годин може бути абсолютно різною і не має нижніх або верхніх меж. Електронні годинник оснащуються функціями календаря і навіть блокнота.

Матеріал і дизайн годин

Найміцнішими корпусами є ті, що виготовлені з титанового сплаву або сапфірового скла. Часто використовується мінеральне скло або кришталь – це менш стійкі матеріали, але більш доступні. Потрібно вибирати вироби без напилення, так як будь-яке покриття рано чи пізно стирається.

Ремінець може бути шкіряним або металевим: перший виглядає найбільш елегантно і приємний для руки, другий – прерогатива спортивного стилю. Якщо чоловік вирішить купити швейцарські годинники, то, швидше за все, вони будуть мати круглу форму і кілька циферблатів. Звичайно, можна вибирати і прямокутні, і бочкоподібні годинник, головне – щоб вони відповідали ширині зап’ястя і не виглядали громіздко або, навпаки, дрібно.

Кращі виробники наручних годинників

Який би не був спокуса, не варто купувати підробки: їх завжди легко розпізнати. Якщо не вистачає грошей на покупку, краще купити старі годинники, наприклад, в петербурзькому ломбарді швейцарських годинників Luxor. Фахівці, які беруть вироби, ретельно перевіряють справжність годин та їх документів. Це дозволяє гарантувати якість товару потенційним клієнтам.

Також в ломбард швейцарських годинників завжди можна здати годинник, якщо раптом терміново знадобилися гроші, адже справжні годинник – це не тільки аксесуар, але також ліквідний капітал. Крім швейцарських брендів Tissot, Longines, Certina, по всьому світу цінуються годинник японських марок Citizen, Orient, Seiko, англійські Royal London та італійські D&G. Вартість швейцарських годинників зазвичай стартує від 80 т. р., а японські можна придбати і за 15т.р.

Шкіряний ремінець для годинника добре виглядає на руці і дуже зручний

Таким чином, зазначає редакція bestfacts.com.ua, справжні наручний годинник з класичним круглим корпусом і шкіряним ремінцем – незмінний показник стилю і статусу ділового чоловіка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: