Надувні та каркасні конструкції в жаркий період порадують дітей і дорослих.

Пару десятків років тому ніхто з нас навіть не припускав, що басейн на дачі стане не розкішшю, а цілком звичайною справою. З’явилася величезна кількість різних конструкцій які можуть знаходитися на будь-якому дачній ділянці.

Будь-який басейн на дачі - це радість

Басейн для дачі — це сучасне гідротехнічну споруду зі складною системою дезинфекції, яка дасть можливість купатися в чистій воді.

Переваги надувних басейнів

Надувний басейн багато вважають найбільш привабливим 1. Надувні басейни недорогі.

2. Постій монтаж дозволяє швидко зібрати конструкцію. Басейн надувають насосом і заливають всередину воду. От і все. Він готовий до експлуатації.

Басейн - відмінне місце для ігор

3. Встановити басейн можна прямо на газон або іншу рівну площадку. Нерідко таким чином влаштовують купіль поруч з лазнею, розширюючи можливості дачного СПА-комплексу.

3. Обсяг надувного водойми зазвичай невеликий. Навчитися плавати в ньому буде важкувато, проте у продажу є моделі різного обсягу, призначені для дітей і для дорослих.

Басейн Intex Easy Set 2,44 х 0,76

Недоліки надувних басейнів

Надувні басейни не дуже міцні, але найголовніший мінус – це відсутність фільтрувального обладнання. Звичайно, системи очищення теж при бажанні можна влаштувати, були б для цього кошти і бажання. Але, якщо басейн недорогий, це нераціонально. Що ж стосується зміни води, то навіть при невеликій надувної конструкції всередину заливається кілька тонн води. Її треба кудись подіти, перш ніж залити нову.

Каркасні басейни можуть бути пристойного обсягу

Тим не менш, такий водойма позбавляє від необхідності займатися будівництвом басейну, а радості водяні бризки приносять не менше.

Особливості збірних басейнів

Більш дорогий, але і більш зручний варіант — збірні басейни. Моделі комплектуються досить потужним насосом і якісним піщаним фільтром. Він позбавить від осаду з водоростей, які загинули після дезінфекції води хімічними препаратами. Виробники запевняють, що збірні басейни немає необхідності розбирати на зиму.

Збірні басейни

Більш дорогий, але і більш зручний варіант — збірні басейни. Моделі комплектуються досить потужним насосом і якісним піщаним фільтром, який позбавить про осаду з водоростей, які загинули після дезінфекції води різними хімічними препаратами. Фізична очищення робить воду прозорою. Збірні басейни немає необхідності розбирати на зиму.

Збірний басейн з системою очищення

Чим відрізняється збірний басейн від каркасного

Багато плутають ці моделі, проте різниця між ними суттєва. Так, якщо в основі басейну є сталевий лист і сама конструкція не розбирається, то це збірний басейн, а от якщо в основі штучного водоймища — каркас, який треба буде розбирати на зиму, тоді це басейн каркасний.

Збірний басейн витримує холоду

Особливості каркасного басейну

Каркасний басейн дорожче надувного, встановлюється швидше збірної моделі, може комплектуватися якісним фільтрувальним обладнанням.

1. Його конструкція включає в себе сам каркас і внутрішній вкладиш виготовлений з пластику.

2. Каркасний басейн встановлюється протягом години. Для цього не знадобиться ні інструменту, ні спеціальних знань. Не знадобиться виконувати земляні роботи. Крім того, каркасний басейн можна скласти і перенести в інше місце.

3. Каркасна конструкція може бути більше, ніж надувна.

Каркасний прямокутний басейн Bestway 4. Якщо ви запланували вивезти каркасний басейн з дачі, то і тут проблем не виникне. Він досить компактний. Його можна помістити в складеному вигляді в багажник машини і перевезти на зиму в місто. І це рекомендується робити в будь-якому випадку. Вся справа в тому, що така конструкція не витримає замерзання води. Крім того, холод може пошкодити пластик.

Тому, якщо ви купуєте басейн для облаштування дачі, придивіться до збірним конструкціям. Вони служать досить довго і не вимогливі до догляду.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: