Ми вже настільки звикли до різної офісної техніки, що не уявляємо свого життя без неї. Сканер, принтер, ксерокс стали нашими кращими помічниками. І не тільки на роботі, але і вдома. Але немає межі досконалості – і виробники подібної техніки не зупиняються на досягнутому. І ось на світло з’являється МФУ.

Що таке БФП

Перекладається ця абревіатура як багатофункціональний пристрій. Збудоване воно як копіювальний апарат, до якого «додані» факс, сканер і принтер.

МФУ значно полегшує роботу і скорочує час на її виконання. Судіть самі. Потрібно терміново відправити факсимільне послання, але раптом знадобилося щось змінити чи поправити в ньому. Як завжди чинимо? Скануємо текст, редагувати його, роздруковуємо на принтері і тільки тоді відправляємо по факсу. А з допомогою БФП все це відбудеться набагато швидше: крім оперативного друку високої якості, воно забезпечить і після друкарську електронну обробку необхідних документів.

Яке вибрати МФУ для дому

До цього питання треба підходити з практичної точки зору: з якою метою і наскільки ефективно воно буде використовуватися вдома – і чітко уявити його продуктивність. Так, якщо передбачається друкувати або ксерокопіювати більше тисячі сторінок в місяць, то краще купувати лазерне МФУ.

Яку печатку ви віддаєте перевагу – чорно-білу або кольорову? Якщо продукція буде кольорова, то в цьому випадку рекомендується струменевий БФП. Треба прикинути також і формат паперу, яку будете використовувати.

МФУ для дому повинен мати компактні розміри

Плануєте сканувати книги, скріплені брошури або документи? Тоді краще купіть МФУ з планшетним сканером і копіром: протяжливий в цьому випадку із завданням не впорається.

Для дому найбільше підійдуть моделі МФУ зі швидкістю друку 8-20 с/м, оснащені лоток подачі паперу на 250 сторінок. Це з навантаженням в місяць близько 10 тисяч листів. Якщо навантаження вище, то і швидкість друку, і обсяг лотка повинні бути великими.

Оперативно освоїти всі функції дозволить МФУ, яке має сенсорний екран і просте графічне управління.

Яке МФУ вибрати для офісу

Таке МФУ має ще вміти виконувати брошурування, фальцування, степлирование, а функції факсу бути максимально розширені. Треба також враховувати, що формат паперу потрібен не менше А3, а витрата листів – не нижче 5 тисяч. До обов’язкових умов належать: підтримка читання з USB, подача паперу – автоматична, розсилка документів – мережева, друк– дуплексна.

На думку редакції bestfacts.com.ua найбільш доступним і простим у використанні БФП є модель brother dcp-110c, до переваг якого відносяться компактність і порівняно невисока ціна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: