Як показує практика, одного разу отримавши погане навчання в автошколі, надалі переучится вкрай складно.

Тому до вибору автошколи необхідно підходити максимально відповідально.

Кожен водій починає з автошколи

Основні моменти при виборі автошколи

1. Ліцензія та рейтинг автошкіл. Перевірте наявність оригіналу ліцензії, зверніть увагу на термін дії.

2. Психологічний клімат і взаємини з інструктором. Знервованість, відсутність взаєморозуміння — все це може призвести до того, що в учня мимоволі може виникнути відраза до водіння.

Як вибрати автошколу? Покрокова інструкція 3. Методика навчання. В деяких автошколах для навчання різних вікових груп, а також чоловіків і жінок користуються особливими методами. Окремо варто поговорити про спеціалізованих школах для навчання водінню жінок. У силу фізіологічних відмінностей та іншого типу мислення майбутнім автоледі необхідний особливий підхід: відсутність грубості, гнучкість подачі матеріалу, що позитивно позначається на результатах.

Методики викладання в різних автошколах відрізняються

4. Модель транспортного засобу, на якому вам належить навчатися. Навчання на автомобілях вітчизняного виробництва має свої недоліки. Відсутність кондиціонера, незручна ергономіка салону можуть негативно позначитися на мотивації до навчання. Але, як правило, ви зможете заощадити кілька тисяч рублів.

На вітчизняних машинах навчається дешевше

5. Навчання на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач істотно прискорює освоєння водіння. Можливі комбіновані програми, що поєднують навчання на автоматичною і механічною коробки передач. Але, варто зауважити, що здача іспиту в ГИБДД буде відбуватися на транспортному засобі з механічною коробкою передач.

Багато хто вважає, що краще вчитися на механічній коробці передач

6. Вартість навчання. Вона складається з оплати занять з теорії водіння і практики. Оплачується стандартне кількість годин, якщо вам потрібні додаткові заняття, то можливо взяти пакет індивідуального навчання з інструктором. При розрахунку вартості навчання зверніть увагу на можливі приховані доплати за навчальні матеріали, за здачу іспиту, на купівлю бензину.

Багато автошколи пропонують знижки

7. Графік навчання в більшості автошкіл — шість разів на тиждень у вечірній час. Графік практичних занять зазвичай складається індивідуально. В деяких автошколах здійснюється навчання за VIP програмі з індивідуальним графіком. Також можливе навчання на дому.

Як вибрати автошколу? Поради експертів

Порядок навчання в автошколі

1. Для початку вам необхідно написати анкету-заяву безпосередньо в автошколі.

2. Потім вас запросять на перше заняття за кілька днів до навчання, на ньому ви погодите графік.

3. На другому заняття ви повинні вибрати інструктора і автомобіль, на якому вам належить навчатися.

4. Далі треба буде пройти медичну комісію.

5. Приступаєте до теоретичних занять. Слухаєте лекції і вирішуєте тести, розбираєте на прикладах складні випадку на дорозі. Після усного курсу ви будете знайомі не тільки з правилами дорожнього руху, але і з тим, як вчинити, якщо перегрівся двигун або машина не заводиться на морозі.

6. Переходьте до водіння.

7. По закінченню навчання в автошколі здаєте внутрішній випускний іспит.

Якщо ви успішно здали внутрішній іспит, то тепер ви допущені до складання іспиту з водіння та теорії в ГИБДД. Ви можете здати його організовано з групою в якій навчалися, або ж забрати в автошколі документи про закінчення і потім здати іспит в ГИБДД самостійно.

Чемпіонка з дрифту розіграла інструкторів автошколи Редакція бажає вам вдало здати на права і рекомендує познайомитися зі статтею про те, як вибрати парктронік, який на перших порах вам дуже знадобиться.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: