При покупці іграшок для своєї дитини, батьки насамперед враховують якість іграшок, вік та уподобання малюка. Все різноманіття іграшок розділене за віковими категоріями. В процесі росту і розвитку у вашого малюка постійно з’являються якісь навички і нові інтереси, що постійно вимагає оновлення іграшок.

Підбір іграшок за віком

Виділяють кілька вікових груп дітей відповідно до їх потреб. Нижче розглянемо ці групи.

Діти з народження до року краще: яскраві кольори в іграшках, скрипучі і шарудливі звуки, бугорчатую структуру. Діти від 1-го року до 2-ох років вже володіють багатьма здібностями, кількість іграшок придбає більшу розмаїтість: іграшки з кнопками, з озвучуванням, з барвистим зображенням. У дітей від 2-ох до 3-ох років розвинена моторика вже добре, їм можна давати кубики для будівництва, високотехнологічні іграшки зі звуком. Дітям від 4-ох до 5-ти років вже можна пропонувати навчальні іграшки: міні-комп’ютери, набори для малювання, електронні іграшки. Дітям від 6-ти років і старше підійдуть: комп’ютерні ігри, машини з пультом управління, спортивні приналежності.

Які іграшки розвивають дитину?

Розвиваючими можна назвати ті іграшки, які дають дитині можливість самостійної і вільної творчої гри. Такі іграшки умовно поділяють на дві категорії: для дітей раннього віку; для молодшого шкільного віку. Для першої категорії підходять іграшки, що сприяють розвитку навичок дитини.

Розвиваючі іграшки дозволяють з раннього віку навчати дітей корисним навичкам

Першими розвиваючими стають електронні іграшки з озвучуванням (м’які або пластикові). Зараз набувають популярність говорять тварини, особливо забавні, як хом’ячки. Мовець хом’як – це розвиваюча іграшка, сприяє розвитку уяви та мовлення малюків.

Друга категорія вже призначена для соціально-особистісного розвитку дітей – міні-комп’ютери, планшети.

Часто через відсутність великого вибору в міських магазинах люди здійснюють купівлю розвиваючих іграшок в просторах інтернету. Хочеться відзначити магазин дитячих інтерактивних іграшок Toy-Top.com.ua, який добре зарекомендував себе і постійно набуває нових клієнтів. Всі іграшки в магазині виконані з якісних матеріалів і доступні за вартістю. Завжди є можливість зв’язатися з магазином та задати всі питання. У цьому магазині можна легко підібрати іграшку для будь-якого прівереди.

Вимоги до якості іграшок

Іграшки повинні виготовлятися з безпечних матеріалів. Використовуються деталі різного розміру з урахуванням вікової групи, для якої вони призначені. Всі іграшки повинні бути естетичними і ергономічними.

Говорять інтерактивні іграшки розважають дітей і можуть навчати мови

Іграшки не повинні сприяти розвитку агресії та жорстокості у дитини, про що обов’язково повинні пам’ятати батьки і близькі, купують іграшки для дітей. Для дітей у віці до трьох років категорично не рекомендується купувати іграшки з дрібними і гострими деталями, зі скляними елементами.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що найкраща іграшка для дитини не завжди буде найдорожчою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: