Згідно з поліцейською статистикою, в нашій країні кожні дві хвилини відбувається квартирна крадіжка. Від подібних подій не застраховані ні мешканці багатоповерхівок, ні обивателі приватного сектора.

Варто задуматися про якісну двері і замки

На жаль, кожен з нас не може 24 години на добу перебувати в своє житло і контролювати те, що відбувається в ньому, оскільки всі ми ходимо на роботу, а іноді вирушаємо у відпустку або відрядження. Як же убезпечити свою квартиру?

Як убезпечити свій будинок?

Для забезпечення безпеки вашого житла насамперед варто подбати про надійність дверей і вікон. Фахівці радять встановити якісну металеві двері. Варто вибрати модель відомого виробника. Врахуйте, що сучасні грабіжники навчилися відкривати дешеві китайські двері в лічені секунди. Буде доречно встановити дві двері.

Система відеоспостереження може бути пов'язана з вашим телефоном та комп'ютером

Зовні використовуйте непримітний варіант, щоб не привертати зайву увагу до квартирі. А ось внутрішню двері слід встановити за всіма правилами. Використовуйте один або два якісних замку. Убезпечити вікна допоможуть решітки. Краще використовувати внутрішні — їх практично неможливо розкрити.

Система відеоспостереження для квартири

Широкою популярністю в наші дні користуються системи відеоспостереження. Установка такого комплексу обходиться набагато дешевше послуг охоронця,а в разі проникнення в квартиру злодія відеодані допоможуть знайти злочинця і стануть відмінною доказом.

Огляд GSM сигналізації В систему відеоспостереження повинні входити наступні складові: відеокамеру, відеореєстратор, монітор для перегляду відео і жорсткий диск для зберігання інформації. Найчастіше камери і реєстратор підключають до домашнього комп’ютера за допомогою інтернет-кабелю.

Системи відеоспостереження своїми руками

Ви напевно зможете самостійно організувати систему відеоспостереження, вибравши простенькі аналогові прилади або ж зробивши ставку на серйозні IP-апарати. Вибір буде залежати від бюджету і цілей, які ставляться. Для отримання детальної картинки потрібно використовувати виключно цифрові комплектуючі. А для отримання картинки середньої якості можна обійтися й такими раритетами» як аналогові системи. Установка вибраного вами обладнання не складе праці. Кожна камера має інструкцію з монтажу та приєднанню до записуючого пристрою.

Слід приділити увагу і обслуговування систем відеоспостереження. Подібне обладнання вимагає догляду як і будь-яке інше електронний пристрій.

Відеоспостереження захистить найдорожче

Для збереження вашого майна і, що важливіше, нервів і здоров’я не економте на безпеці своєї квартири. Редакція bestfacts.com.ua радить купувати тільки якісну продукцію і співпрацювати з перевіреними, надійними обслуговуючими компаніями.

Охоронна сигналізація для квартири

Охоронна сигналізація квартири — найбільш ефективний спосіб комплексного захисту житла. В залежності від особливості об’єкта і побажань господаря квартири вона може об’єднувати системи контролю за протіканням, несанкціонованим проникненням в квартиру і пожежної безпеки.

Встановити камери відеоспостереження можна самостійно

Її проектуванням, встановленням та обслуговуванням займаються спеціалізовані організації. До переваг цього варіанту відносять:

— Максимально оперативне реагування на сигнал, а це значить, що завдяки такому підходу більшість злочинів розкриваються на місці. Спеціалізовані фірми мають свою телефонну лінію, завдяки чому повідомлення про спрацювання обробляються з дуже великою швидкістю – 100 повідомлень в секунду.

Як встановити відеоспостереження самостійно. 5 типових помилок — Особистий контроль клієнтом роботи охоронної служби за допомогою телефону, якщо є сумніви в її ефективності.

— Можливість охорони об’єкта мобільним патрулем в тому випадку, якщо охоронна сигналізація має які-небудь порушення.

— Присутність представників охоронної організації під час зняття сигналізації з квартири. Особливо ця послуга стає актуальною, враховуючи статистичні дані, згідно з якими злочину частішають в подібні моменти. Редакція bestfacts.com.ua пропонує вам ознайомитись зі статтею про самих незвичайних дверях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: