Покупка речей у різних інтернет-магазинах вже давно стала звичною справою. Для цього потрібні лише комп’ютер та електронні фінанси.

Завести веб-гаманець легко: зареєструватися в вподобаної системі і, можливо, завантажити спеціальну програму, як на WebMoney. Потім будь-яким з безлічі способів поповнити свій новенький гаманець і все, можна здійснювати покупки!

Які є платіжні системи?

Гроші зараз потрібні всім, тому у світі безліч систем, які здійснюють електронні платежі. Вони бувають двох видів. Перший працює з справжніми грошима, для доступу до яких випускаються пластикові картки, а другий має у зверненні електронні грошові еквіваленти.

Реальні гроші для платежів онлайн застосовують міжнародні системи MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro, American Express.

Платіжні системи

У свою чергу, електронні фінанси – основа для роботи систем WebMoney, Яндекс.Гроші, QIWI, RBKMoney, PayPal, Деньги@Mail.Ru, MoneyBookers,Z-Payment і ряду інших. Таких систем дуже багато, і можна припустити, що стане ще більше, враховуючи, які набирають обертів платежі за допомогою інтернету.

Платіжні системи для сайту

Власникам численних інтернет-магазинів напевно доводилося вибирати підходящу систему онлайн-платежів. Скоріше всього, багато покупці віддадуть перевагу розплатитися банківською карткою, але веб-гаманці – це альтернативний варіант оплати, який може залучити клієнтів.

Для сайтів є три основних типи систем інтернет-платежів:

  • Карткові, тобто системи VISA і MasterCard. Їх роботу здійснюють банк, що гарантує законність угоди, і процесинговий центр, який контролює всі технічні моменти.
  • Системи, що працюють з веб-грошима: WebMoney, QIWI, Гроші Онлайн та інші.
  • Системи-посередники, наприклад Moneybookers або PayPal. Вони поєднують можливості веб-гаманця і банківських карт, приймаючи від покупців електронні гроші, а сайту переводять реальні, як з карти.

Платежі в інтернет-магазині

Сайти-магазини дають можливість перевести гроші онлайн різними способами. Вибравши товар, що цікавить, потрібно натиснути кнопку «Оплатити», і сайт запропонує варіанти, як це здійснити. Зазвичай розплатитися можна з карти або веб-гаманця.

Для оплати коштами веб-гаманця слід вибрати свою платіжну систему, ввести запитувані дані і підтвердити покупку за допомогою унікального коду, відправленого системою на телефон.

Розраховуючись карткою, слід ввести дані і підтверджує покупку код, відправлений в SMS.

Редакція bestfacts.com.ua радить для оплати стільникового зв’язку, інтернету, послуг ЖКГ і не дуже дорогих речей використовувати веб-гаманці. По-перше, це швидко – гроші надійдуть до продавця в лічені секунди. По-друге, безпечно, так як розробники приділяють безпеці пильну увагу. Ну і, по-третє, це дуже зручно: дії, які раніше займали багато часу, зараз виконуються за пару кліків, без стояння чергах і заповнення різних бланків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: