Швидкість розвитку сучасних технологій не може не дивувати. Різні способи комунікації з’являються буквально кожен місяць. Більшість з них потребують особливої плати, однак існують пристрої, пристосування і додатки, які дозволяють спілкуватися абсолютно безкоштовно. Давайте ознайомимося з деякими з них.

Способи спілкування на відстані

Згадайте, як раніше спілкувалися люди, що знаходилися на певній відстані один від одного? Паперові листи, посилки та бандеролі — все це було частиною повсякденного життя. Однак, погодьтеся, такі способи комунікації не завжди є надійними або зручними. Це розуміли і тоді, тому з’явилися телефони. Зараз за допомогою телефону можна не тільки дзвонити, але й розважати самого себе. Єдиний недолік полягає в тому, що дзвінки завжди здійснюються за певну плату.

Спілкування по телефону - зручний винахід

На даний момент спілкуватися на відстані безкоштовно можна за допомогою інтернету. З’явилися різноманітні месенджери, соціальні мережі. Всі вони доступні і в якості додатків, які завжди можна встановити на свій телефон.

Сервіси для комп’ютера

Навіть якщо можливості вашого телефону не дозволяють встановлювати програми, ви все ще можете продовжувати спілкування за допомогою комп’ютера. Це можливо завдяки соціальним мережам. Facebook, Vkontakte, Twitter — всі ці програми дозволяють спілкуватися як з допомогою повідомлень, так і з допомогою дзвінків. І все це доступно кожній людині.

Спілкування за допомогою комп'ютера може бути безкоштовним

Популярний месенджер вибер на комп’ютер теж можна встановити. У більшості випадків ним користуються тільки з телефону, навіть не підозрюючи про такий зручною можливості.

Одним з найбільш відомих способів безкоштовної комунікації є Skype. Дана програма зараз поширена у всьому світі. Тут присутні і платні функції, однак базові функції доступні безкоштовно. Це найпростіший і розповсюджений спосіб спілкування з далекими родичами і друзями, якість якого залежить тільки від швидкості інтернету.

Безкоштовне спілкування по телефону

Спеціально для спілкування по телефону були створені десятки месенджерів, однак серед них лише деякі є максимально зручними та доступними. З ними ми зараз і розглянемо.

Вибер вже згадувався вище в якості програми для комп’ютера, але на телефоні їм користуватися не менш зручно. Ви можете безкоштовно спілкуватися з усіма, у кого встановлений вибер.

WhatsApp теж з’явився недавно, але вже встиг придбати величезну популярність. Його перевага полягає в тому, що він дбайливо ставиться до батареї телефону. У цьому він значно краще, ніж Skype або Вибер, хоча це не найкращий Android клієнт.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує користуватися всіма безкоштовними способами спілкування. Це один з методів ефективної економії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: