Сильне бажання стати матір’ю часом уповільнює процес довгоочікуваної події. Щоб швидко завагітніти, необхідно ретельно підготуватися, але при цьому відпустити психологічне напруження і просто радіти життю.

Як швидше завагітніти — поради

Слід знати про прості речі, які не гарантують, але все ж прискорюють настання вагітності:

1. Подбайте про своє здоров’я. Майбутня мама обов’язково повинна вести здоровий спосіб життя, причому бажано це робити з дитинства. Зловживання шкідливими звичками категорично заборонено для будь-якої людини, а для жінки — особливо. Правильне харчування, помірні фізичні навантаження, повноцінний сон, уникнення стресів і нервового виснаження допоможе стати матір’ю, як можна швидше. Не зайвим стане прийом вітамінів для підвищення рівня корисних компонентів в організмі, наприклад, фолієвої кислоти або комплексних препаратів, придбаних в аптеці.

Як завагітніти? Поради лікаря. 2. Пройдіть обстеження у медичному центрі для бажаючих стати батьками. Вагітність залежить не лише від жінки. Тому на початку шляху, зверніться разом зі своєю половинкою до фахівця в даній області. Можливо, вам призначать обстеження і складання відповідних аналізів. Виявлення різного роду відхилень або захворювань запобіжать уповільнення процесу зачаття дитинки. Більш того, передчасний огляд медиків допоможе виносити здорового малюка в майбутньому.

3. Розрахувати дні овуляції. Існують усього кілька днів, в які жінка, зможе зачати дитину з більшою ймовірністю – це період овуляції. За допомогою спеціального календаря для менструального циклу потрібно уважно вирахувати «любовні годинник». Дуже зручним способом є спеціальні тести для такого розрахунку або вимірювання базової температури. На думку фахівців, ідеальним варіантом стануть перші 2-3 дні до овуляції і тільки 1 день після неї.

Існує версія, що ефективніше буде утримуватися від занять сексом до настання даного періоду, але багато експерти спростовують таку ідею. Основне правило – розслабитися і відпустити будь-які забобони.

Народні поради. Як швидко завагітніти.

Як можна швидко завагітніти?

Цілком дієвим способом настання швидкої вагітності вважається вибір правильної пози під час занять любовними втіхами. Шанси підвищуються при використанні класичної пози місіонера, зважаючи максимального прискорення рухомих сперматозоїдів в даному випадку.

Якщо ж у жінки є патологія статевих органів (загин матки), то ефективніше буде застосування пози, коли партнер ззаду.

Після завершення статевого акту, дівчина повинна затримати сперму в піхву. Можна підкласти подушку під стегна або ж самостійно підняти свій таз, піднявши ноги вгору («берізка»). Не поспішайте вставати, проведіть відпочинок протягом 15 хвилин. Не можна приймати душ одразу після сексу. Зробіть це де-то через 2-3 години.

В додаток не зайвим стане використання народних засобів: відвари трав шавлії, борової матки, червоною щітки та ін Нехай вам хтось подарує квітка фікус, що є однією з народних прикмет.

Щоб швидко завагітніти налаштуйтеся не тільки фізично, але і психологічно

Ще, дуже важливо мати позитивний психологічний настрій: влаштовуйте собі свята, відвідуйте цікаві заходи (кіно, театри, галереї тощо). Рушайте на відпочинок і змініть обстановку. Багато пар змогли швидко отримати статус батьків саме вдалині від рідних стін.

Ознаки вагітності

Виявивши в своєму стані один з наступних ознакою, можна сміливо вирушати до лікаря або ж купити тест на визначення вагітності:

1. Затримка – це основний підтверджує ознака настання довгоочікуваного дива. Іноді спеціальні аптечні тести не показують факт вагітності, але це не привід засмучуватися. Якщо затримка триває, є сенс повторити спробу обстеження трохи пізніше або відправитися в лікарню для проведення УЗД-огляду.

2. Збільшення молочних залоз. Чутливість в області грудей пов’язана з підготовкою організму матері до грудного вигодовування. Жінка може відчувати трохи хворобливі відчуття в цей період.

Швидко завагітніти допоможуть певні методики 3. Підвищена дратівливість. Гормональна перебудова в жіночому організмі супроводжується неприборканими спалахами емоцій. Це може бути викликано безпричинним чином, що змусить дівчину задуматися про можливу вагітність.

4. Зміни смакових пристрастей. Майбутня матуся в перші місяці може втратити апетиту через відчуттів нудоти або ж навпаки побажати спробувати щось незвичайне, чого раніше не використовувала в своєму харчовому раціоні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: