Настрій кожної жінки, яка вирішила схуднути — зробити це якомога швидше. Бажано за місяць, максимум — за два. Чи це можливо?

Все залежить від початкового ваги, способу життя і готовність змінювати його якщо не кардинально, то суттєво. Будь-яка людина, яка задається питанням, як швидко схуднути, повинен суворо слідувати певним правилам, які обов’язково приведуть до успіху.

Причиною поява зайвої ваги може стати банальне переїдання

Причини зайвої ваги

Щоб схуднути, не нашкодивши здоров’ю, дуже важливо визначити причину зайвої ваги. До набору ваги найчастіше призводить надмірне вживання калорій, що перевищує добову норму — банальне переїдання. Хтось заїдає стрес, хто не може обійтися без солодощів, а комусь просто подобається грунтовно і смачно поїсти пізно ввечері. В такому випадку допоможе схуднути урізання звичного раціону до норми.

Худнути можна смачно

Поширеною причиною надлишкової ваги є також неправильний обмін речовин, коли організм не встигає переробляти поживні речовини, відкладаючи їх надлишки на талії. До повноти призводять також деякі хвороби — гіпотиреоз, захворювання ендокринної системи, цукровий діабет, інші. У цьому випадку людині потрібно лікування. Повноту можуть викликати і психологічні проблеми, які постійно «заедаются», а ще малорухливий спосіб життя.

Види дієт

Існує безліч дієт, які з різним успіхом допомагають в боротьбі за стрункість. Їх класифікація:

1. Низькокалорійні дієти — найбільш популярні, принцип полягає в скороченні калорій, споживаних продуктів при достатньому їх різноманітності. Такий вид корекції харчування є самим розумним.

Помилки під час дієти 2. Маловуглеводні дієти — побудовані на обмеження вживання вуглеводів. Повністю виключається цукор.

3. Маложирні дієти — обмежується вживання жирів.

4. Білкові дієти — стають основою раціону тваринні білки (м’ясо і риба), а також, в менших кількостях, овочі і фрукти.

5. Монодієти — в їжу вживається єдиний продукт. Це може бути кефір, яблука, відварений рис, гречка, інше. Такі дієти відносяться до розряду «жорстких», зловживати ними небезпечно для здоров’я.

Заохочуйте себе цікавими заняттями, а не їжею

Вибираючи будь-яку дієту, варто пам’ятати, що вона закінчиться рано чи пізно, а набір ваги відновиться.

Безпечне схуднення

Гонитва за жаданої тонкою талією не повинна закінчуватися проблемами зі здоров’ям. Не існує універсальних дієт, які підійдуть кожній людині, зате кожному показано дотримання здорових принципів харчування. Слід виключити шкідливі продукти, дотримуватися режиму харчування і пити багато води (не менше 1,5 л на день).

Вода - найкращий помічник у схудненні

Навіть просте виключення з раціону борошняних, крохмалистих і цукровмісних продуктів гарантовано призведе до зниження ваги. Прискорити результат «розігнати» метаболізм допоможуть фізичні вправи.

Вправи для схуднення

Щоденні фізичні вправи разом з правильним харчуванням — запорука красивої фігури. Якщо купівля абонементу в тренажерний зал з певних причин неможлива, відмінно тренуватися можна і вдома. Почати краще з невеликою ранкової пробіжки, яка подарує заряд енергії і буде тримати в тонусі весь день.

Ефективні вправи для схуднення. Всього 15 хвилин в день, Щоб домогтися бажаного результату, аеробні вправи (біг, велосипед, стрибки на скакалці) варто поєднувати з силовими таких занять має бути не менше трьох на тиждень. Відмінно підійдуть комплекси, розроблені для всіх груп м’язів. Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наша стаття допоможе вам без праці стати володаркою стрункої фігури і запрошує перевірити себе, пройшовши тест міфах про схуднення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: