На стан шин сильно впливає на якість дорожнього покриття. Особливо якщо на вулиці ожеледь. Низька якість більшості російських залізниць, та ще в сукупності з застосовуваними взимку реагентами, робить негативний вплив на покришки.

І все-таки продовжити термін їх експлуатації цілком реально.

Продовжити термін служби зимових шин реально

Як збільшити період експлуатації гуми?

1. Краще всього, щоб якісні шини встановлювалися професіоналам.

2. Необхідно стежити за рівнем тиску в них, а також видаляти забруднення від масла і бензину. Слід також дивитися, щоб до колесам не прилипали сторонні предмети. Якщо тиск в шинах дуже низький або занадто високий — це прискорює знос.

3. Не можна допускати порізів, а коли вони з’являються, їх слід усунути.

В теплому гаражі зимові шини збережуться краще

4. Важливий показник зносу шини — залишкова глибина малюнка протектора, за ним потрібно слідкувати.

5. Треба обов’язково мати запасне колесо. В такому разі, при будь-якій несправності його можна буде замінити. Разом з шинами потрібно поміняти також і вентиль, що забезпечує герметичність.

6. Необхідним заходом є балансування коліс. Вкрай важливо вчасно перевіряти і, якщо буде потрібно, регулювати розвал-сходження. Таку послугу ви можете замовити у будь-якому автосервісі, і не слід відкладати цю процедуру на потім.

Зимові шини потрібно берегти від порізів

Як правильно зберігати літню і зимову гуму?

Потрібно не тільки дотримувати всі правила експлуатації гуми, також як і літні шини, зимове «взуття» вашої машини потрібно правильно зберігати. Оптимальні умови зберігання – сухе провітрюване приміщення з температурою не менше + 25 °С. Вкрай небажано тримати зимову гуму на вулиці. Від впливу зовнішніх факторів на ній можуть з’явитися мікротріщини, або статися розшарування.

Вибираючи зимову гуму, не забудьте, що вона потребує обкатці, яка готує її до довгої експлуатації. Крім цього, з шин видаляється мастило, що знижує їх зчеплення з дорожнім полотном. Щоб обкатати зимову гуму, треба буде проїхати від 100 до 200 кілометрів на середній швидкості. Обкатка шипованих шин триває, як правило, довше.

Як зберігати авто гуму поза сезону

Як доглядати за шинами та колісними дисками

1. Для продовження терміну експлуатації покришок рекомендується переставляти їх з передніх коліс на задні через кожні 10 тис. кілометрів пробігу. Під час такої перестановки необхідно дивитися на рівномірність зносу. Якщо він нерівномірний, слід зробити балансування коліс і перевірити розвал-сходження.

2. Шини і колісні диски треба періодично мити, особливо після їзди по посипаним реагентами дорогах. Після миття обов’язково треба добре промити шини водою.

3. Постійно слідкуйте за появу тріщин на гумі, особливо на боковині і протекторах. Своєчасне їх видалення – ще одні запорука довгої служби зимових шин. Кількість шипів на покришках повинно відрізнятися менш ніж на 25%.

Догляд за шинами та колісними дисками автомобіля Редакиця bestfacts.com.ua впевнена, що дотримання перерахованих вище правил і рекомендацій дозволить значно продовжити термін служби ваших шин. А від цього, у свою чергу, залежить не тільки економія ваших коштів, але і безпеку водія і пасажирів під час руху. Власникам машин ми рекомендуємо також познайомитися зі статтею про те, як захистити машину від угону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: