З часом майже у кожної людини накопичується чимало зайвих речей, які займають місце в шафі, без толку, які порошаться на дачі або в гаражі. Зберігати непотрібний мотлох незручно, а викидати – жаль.

Особливо, якщо річ ні разу не використовувалась, або знаходиться в досить хорошому стані.

Простіше всього спробувати роздати непотрібні речі родичам або друзям. Але можна інакше позбутися неношеной одягу неправильного розміру, незручного взуття, закинутої електроніки і побутової техніки, старих меблів: продати її.

Де продати непотрібні речі?

Незважаючи на бурхливий розвиток електронних ЗМІ, не варто нехтувати звичайними газетами, багато потенційні покупці можуть читати їх. В більшості міст є хоча б одна місцева газета, куди можна подати оголошення про продаж, або є відділення регіонального видання такого роду. Іноді можна навіть не розміщати власні оголошення, а вдало знайти чуже про покупку. При продажу досить дорогих речей треба дотримуватися обережності, і краще, на всяк випадок, зустрічатися з покупцем не поодинці. Щоб дати оголошення в газету, зазвичай достатньо зателефонувати.

Досить швидко продати непотрібну річ можна за допомогою оголошення в газеті

Осібно стоять комісійні магазини, які беруть відсоток від продажів, і беруть на себе функцію з продажу речей. Мінус в тому, що ціну призначає не власник товару, а магазин, і вона може бути досить низькою. Для більш високого прибутку слід звертатися в установи, які спеціалізуються на одному виді товару. Майже скрізь можна досить легко знайти магазини Second-hand одягу для дорослих і дітей, куди і слід віднести маленькі дитячі речі або невідповідну одяг, куплену поспіхом на розпродажі.

Досить своєрідним способом продати непотрібне є блошиний ринок, якщо він діє в окрузі. За право торгувати в якості фізичної особи зазвичай необхідно заплатити невелику суму організаторам ринку. Ціну можна буде встановити самостійно, але гарантії, що вдасться успішно здійснити продаж, немає.

Сайтів, де продають речі, в інтернеті створено багато – треба лише знайти найзручніший для себе

Продайте непотрібні речі через інтернет!

Безумовно, з максимальною зручністю для себе і покупця речі можна продати за допомогою інтернету. Правила розміщення товарів різняться від майданчика до майданчика, але загальною вимогою є три-чотири знімки товару і текст з його описом і обов’язкова реєстрація. Продавати свої речі можна на сайтах-аукціонах, у спеціальних групах в соціальних мережах і на дошках оголошень, що охоплюють регіон проживання потенційного продавця. Наприклад, українці можуть розмістити оголошення на дошці оголошень evende.ua. Якщо покупець живе далеко, то товар потрібно буде надіслати поштою, у той час як гроші за товар прийдуть у вигляді банківського переказу. В якості альтернативного способу можна скористатися електронними платіжними системами.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що успішний продаж непотрібної речі посприяє її товарний вигляд: одяг треба попрати і погладити, меблі, взуття і техніку – почистити від бруду і пилу. Також варто не забути пошукати оригінальні упаковки, аксесуари і документи. Якщо докласти трохи зусиль, непотрібні речі знайдуть призначення і принесуть кому-небудь користь, а колишній власник отримає грошову компенсацію.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: