В наші дні конкуренція на авторинку дуже велика. Та й варіантів у покупців чимало, тому вони дуже ретельно придивляються, перш ніж віддати зі своїх заощаджень кругленьку суму.

Продаж старої машини - крок до нового авто

У таких ситуаціях продавцям доводиться докладати чимало зусиль, щоб покупець зупинив свій вибір саме на їхньому автомобілі. Далі ми розповімо про важливі нюанси, враховуючи які вам вдасться продати машину швидше і вигідніше.

Коли краще продавати машину?

Фахівці стверджують, що весна – це найкращий період для того, щоб продати транспортний засіб. Найімовірніше це пов’язано зі значним збільшенням попиту на машини, адже саме в літньо-весняний період люди найчастіше вирушають у подорожі, а також в цей час багатьом доводиться їздити на дачу чи не кожен день, виникає необхідність перевозити овочі, фрукти і так далі.

Як продати авто. Головна дорога Розглянемо ще одне підтвердження того, що машину вигідніше продавати саме весною, а не зимою. Саме в зимовий період багато автомобільних салонів пропонують покупцям акції та знижки. Тому люди віддають перевагу салонним машин. Це стає причиною зниження рівня продажів на вторинних автомобільних ринках.

Хороше рекламне фото прискорить продаж машини

Нерідко, продаючи машину навесні, зимові шини віддають як бонус. Це добре розташовує до себе потенційних покупців, адже окреме придбання шин – додаткові витрати, які не завжди по кишені.

Як самому оцінити вартість машини?

Якщо говорити про автомобілі, який був в експлуатації відносно недовго (не більше двох років), та його гарантійний термін ще не закінчився, то розрахувати його ціну зовсім неважко. Від середньої вартості, яку беруть за нове авто, необхідно відняти до 25 % (залежить від тривалості експлуатації машини). Безперечно, такі підрахунки будуть правильними, якщо транспортний засіб має дуже хороший стан.

Автомобіль, термін гарантії якого вже закінчився, має ціну на порядок нижче, так і покупця на нього знайти нелегко. Продати після ДТП буде ще складніше. Розглянемо, як визначити вартість в цьому випадку. Для початку потрібно дізнатися ціни аналогічної моделі на вторинному ринку. Також варто переконатися, чи є попит на таке авто. Всю цю інформацію можна знайти на сайтах або на сторінках спеціалізованих журналів.

Після сервісного центру продати машину простіше

Якщо ви плануєте отримати максимальну вартість, має сенс відправити машину в сервіс, де фахівці усунуть всі наслідки аварії і підготують її до продажу. Якщо ж транспортний засіб не підлягає відновленню, його завжди можна віддати на утилізацію.

Що писати в оголошенні?

Одним з етапів продажу є складання та розміщення оголошень. Це зробити нескладно, але варто звернути увагу на декілька нюансів.

Як правильно оформити, скласти і написати привабливе оголошення про продаж авто? Обов’язково пишіть два оголошення: одне для розміщення на задньому склі самого авто (тут достатньо вказати інформацію про продаж, рік випуску машини і свій номер телефону), друге – для інших джерел. В цьому оголошенні вкажіть повний опис авто (всі факти, які можуть зацікавити покупця), і тільки в кінці — його вартість. Обов’язково відзначте всі переваги своєї машини. Дуже важливо, щоб оголошення було без помилок. Неграмотність відштовхне покупця.

Де розміщувати оголошення?

Оголошення про продаж варто розмістити у всіх можливих рекламних носіях: 1. На склі самого автомобіля.

2. В мережі Інтернет.

3. В газетах і журналах.

4. На дошках оголошень.

Креатив в оголошенні про продаж

Як продати машину на авторинку?

1.Найпростіше продати машину на авторинку вихідний день.

2.Перед тим, як виставити авто на продаж, ретельно помийте, почистіть салон.

Перед продажем варто почистити салон

3.Простежте і за своїм зовнішнім виглядом: потенційний покупець зверне увагу на автомобіль, який пропонує осіб у чистим і випрасуваним одязі. Це викликає довіру і повагу.

4.Якщо до вас підійшов потенційний покупець, постарайтеся його зацікавити, розкажіть про переваги вашої машини.

5.Після того, як ви вдарите по руках, покупець повинен оформити продаж машини в ГИБДД, ви ж можете відправлятися за покупкою нового автомобіля.

Як правильно продати авто Редакція bestfacts.com.ua бажає вам вигідно продати автомобіль і рекомендує познайомитися зі статтею про самому економічному автомобілі в світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: