Меблі – штука не вічна, тому іноді улюблений диван доводиться міняти. Але іноді його заміна може знадобитися набагато раніше, ніж він розкришиться в тирсу. Наприклад, якщо потрібен диван більше, менше, вище або просто оновити обстановку хочеться, в кінці кінців. Ми їдемо в салон, вибираємо або замовляємо новий диван, а приїжджаючи додому, впираємося поглядом старого ватажка м’яких меблів – з ним що робити? Старий диван можна продати, а якщо він до всього іншого в хорошому стані, можна вигідно продати.

Коли продавати диван?

Диван варто продавати, коли він знаходиться в хорошому стані і готовий послужити саме м’якими меблями, а не дачним інвентарем. Бо останній варіант не кожна людина захоче у вас придбати. Але от якщо диван не продірявлений, пружини всі знаходяться там, де їм належить бути – всередині, а оббивка ціла і не загрожує розвалитися – можете сміливо починати агітацію з його продажу.

Де продати диван?

Звичайно ж, диван не щеня, його не можна просто так відвезти на «Пташку» в суботу вранці і там кому-небудь подарувати. Але, прибираючи жарти в сторону, продажем м’яких меблів займатися не так вже складно. Найпростіше рішення – можна дати оголошення в газетах або на інтернетних торгових майданчиках, а краще і там, і там.

Перед продажем варто подбати про зовнішній вигляд дивана

Також можна віддати диван в салони комісійної меблів, яких останнім часом з’явилося чимало. Але тоді будьте готові до того, що салони запропонують вам не дуже високу ціну.

Займаючись продажем особисто, ви витратите більше часу, але зате весь прибуток буде ваша.

Як підготувати диван до продажу?

Природно, перед тим, як виставляти свій «лот» на продаж, необхідно подбати про презентабельність товару. Почистіть диван вручну спеціальними засобами, а по можливості віддайте краще в хімчистку, звідки він повернеться, виглядаючи в буквальному сенсі «як новенький».

Якщо подекуди просіли або навпаки вилізли пружини, краще замовте перетяжку. Зараз існує багато майстрів, які надають подібні послуги на дому. Може бути, ви витратите трохи грошей на подібні процедури, але це в рази збільшить попит на ваш диван і допоможе вам продати його за максимально вигідною ціною.

Подаючи оголошення, незалежно від того, газетне воно або интернетное, подбайте про те, щоб потенційні покупці могли подивитися його фотографії. Вважається, що першим ділом все звертають увагу саме на оголошення з фотографіями.

Редакція bestfacts.com.ua радить максимально подбати про зовнішній вигляд дивана, перш ніж виставляти меблі на продаж. А також подавати оголошення у всіх можливих газетах і на всіх можливих інтернет-майданчиках. Тоді вас точно буде чекати успіх.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: